Bungie ogłasza kolejne rozszerzenie Destiny 2, Beyond Light

Bungie ogłasza kolejne rozszerzenie Destiny 2, Beyond Light

Bungie zdecydowanie daje teraz Destiny 2 nowe życie, gdy sposób wydawania nowych treści do gry jest ściśle pod ich kontrolą. Wczorajsza prezentacja była niesamowita i rzuciła nieco światła na nowości pojawiające się w grze w kolejnych miesiącach. Najważniejszym z nich jest nadchodząca premiera Destiny 2: Beyond Light, nowego rozszerzenia, które będzie dostępne na wszystkich platformach 22 września.

 

 

Zgadliśmy poprawnie, że nowa historia zabierze strażników na zamarznięte ziemie księżyca Jowisza, Europę. Nasza misja wymaga infiltracji obiektu Golden Age Braytech w celu zbadania ukrytych przez niego tajemnic. Ponadto Destiny 2: Beyond Light doda nowej mocy do gry, którą Strażnicy będą mogli walczyć z nowymi zagrożeniami, z którymi będą musieli się zmierzyć w treści dodanej przez rozszerzenie. Stasis dołączy do Arc, Solar i Void jako jeden z elementów, których mogą użyć Strażnicy i chociaż każda klasa będzie go używać w inny sposób, wszystkie otrzymają nowe i imponujące moce.

W Europie będziesz musiał zmierzyć się z nową frakcją złożoną z dawnych domów Upadłych, którzy zebrali się, a teraz podążają za Eramis pod sztandarem Fallen Kell of Darkness. Ale jeśli szukasz jeszcze większego wyzwania, będziesz mógł odwiedzić Głęboką Kamienną Kryptę, która leży pod zamarzniętymi terytoriami Europy, i eksplorować ją wraz z 5 innymi przyjaciółmi, aby zdobyć potężne łupy i nagrody.

 

 

Poza nadchodzącym rozszerzeniem Destiny 2 rozpoczęło wczoraj Season of Arrivals, który zawiera nowy loch, w których możesz eksplorować - Przepowiednię.

Wygląda na to, że pozostawienie Activision za sobą dało Bungie większą kontrolę nad tym, kiedy i gdzie wypuszczają więcej zawartości do Destiny 2 i bardzo dobrze na tym wychodzą.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare