Edycja Konsolowa Rust ma datę premiery

Edycja Konsolowa Rust ma datę premiery

Jedno z najbardziej oczekiwanych ogłoszeń tego roku miało miejsce kilka dni temu, kiedy deweloper Double Eleven ujawnił datę premiery Edycji Konsolowej Rust. Mimo, że oryginalny Rust jest dostępny na PC od dłuższego czasu, wydaje się, że premiera wersji konsolowej wyniesie grę na wyższy poziom, jeśli weźmiemy pod uwagę ogromne oczekiwania, jakie zapowiedź nowej wersji wywołała w ciągu ostatnich kilku tygodni. Gra jest już dość popularna na Steamie, a niezliczone godziny jej rozgrywki były transmitowane na Twitchu, ale będzie tylko lepiejpo  21 maja, kiedy to Edycja Konsolowa Rust będzie w końcu dostępna na Xbox One i PlayStation 4.

Istnieje kilka opcji, jeśli chcesz kupić Edycję Konsolową Rust. Możesz dostać tylko grę podstawową z Rust Edycja Standardowa i Rust Day One Physical Edition, ale jeśli jesteś gotów wydać trochę dodatkowej gotówki, aby odblokować jeszcze więcej opcji dostosowywania w grze, Rust Edycja Deluxe będzie zawierać Welcome Pack z trzema dniami wczesnego dostępu, pozwoli Ci wziąć udział w zamkniętej becie i odblokować Future Weapons and Tools Pack. Najdroższą opcją jest Rust Edycja Ultimate, z taką samą zawartością jak Edycja Deluxe plus 1100 Monet Rust i Elite combat Skin Pack. Oczywiście, wszystkie wersje Edycji Konsolowej Rust zawierają grę podstawową.

 

 

Double Eleven przeprojektowało znaczną część gry, aby dostosować ją do każdej konsoli, ale Edycja Konsolowea Rust będzie oferować rozgrywkę podobną do wersji PC. Możesz spodziewać się emocji związanych z hardkorowym survivalem, w którym możesz zostać zaatakowany przez innych graczy i okradziony w każdej chwili. Świat Edycji Konsolowej Rust jest tak samo bezlitosny jak zawsze i będziesz musiał być bardzo ostrożny, jeśli chcesz przeżyć. Z drugiej strony, jedynym ograniczeniem dla Twojego rozwoju jest Twoja wyobraźnia.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

124.94zł
Rust
Rust
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare