Instant Gaming EU
 
 

Beta Edycji Konsolowej Rust rozpocznie się w tym miesiącu

Beta Edycji Konsolowej Rust rozpocznie się w tym miesiącu

Odkąd na X019 ogłoszono nową wersję Rust na konsole, liczba graczy, którzy z niecierpliwością czekają, by w nią zagrać, znacząco wzrosła. Mimo że gra zawsze była dość popularna wśród tych, którzy kochają wymagające survivalowe doświadczenia, zapowiedź posłużyła jako impuls, który wyniósł ją na nowy poziom, a liczba streamów i filmów koncentrujących się na Rust zwielokrotniła się. Gra oferuje ekscytującą rozgrywkę wieloosobową, którą albo kochasz, albo nienawidzisz, ponieważ utrata wszystkiego i konieczność rozpoczęcia od nowa nago, jeśli zginiesz, może być dość irytująca dla niektórych ludzi i zdarza się to dość często w każdej grze Rust. Oczywiście, możesz znaleźć sojuszników i stworzyć zapasowe magazyny pełne zasobów na wypadek, gdybyś potrzebował ich w przyszłości, ale zawsze istnieje w tym ukryte ryzyko, co jest właśnie tym, co przemawia do większości graczy Rust.

Double Eleven wydaje się rozwijać w dobrym tempie prace nad wersją gry na konsole PlayStation i Xbox, a ostatnio opublikowało film, który pokazuje pierwsze ujęcia z Konsolowej Edycji Rust przed jej premierą.

 

 

Jak widać, wygląda to całkiem nieźle, a najlepszą rzeczą w tym filmie jest to, że towarzyszy mu ujawnienie daty rozpoczęcia pierwszej bety. Jeśli chcielibyście jak najszybciej wypróbować Rust na swojej konsoli, powinniście zapisać się na Limitowaną Betę gry, która odbędzie się 29 marca. Mimo, że jest to beta techniczna, testująca stabilność serwerów i nic nie zostało sprecyzowane na temat zawartości, która będzie dostępna w jej trakcie, to i tak jest to dobra okazja do przetestowania gry. Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na stronie pod tym adresem. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pojawią się informacje na temat daty premiery gry.

101.00zł
Rust
Rust
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare