Rust ukaże się na konsolach wiosną tego roku

Rust ukaże się na konsolach wiosną tego roku
9 mar 2021, 16:00

Fani gry Rust czekali na jej dostępność na konsolach od momentu, gdy kilka miesięcy temu zapowiedziano nową wersję wieloosobowej gry Facepunch Studios z otwartym światem. Kilka dni temu mieliśmy okazję obejrzeć materiał filmowy z Rust Console Edition, ale twórcy do tej pory byli nieco nieuchwytni, jeśli chodzi o ujawnienie daty premiery gry na PlayStation i Xbox. Wygląda na to, że jesteśmy już całkiem blisko, ponieważ po ogłoszeniu bety, która miała miejsce w zeszłym tygodniu, Facepunch potwierdził, że Rust Console Edition pojawi się "tej wiosny".

Biorąc pod uwagę, że Rust Console Edition limitowana beta odbędzie się 29 marca, nie jest nierozsądne myśleć, że gra będzie dostępna niedługo po tym, prawdopodobnie w kwietniu. Mnóstwo graczy próbuje przetrwać w Rust na PC od 2013 roku, a gra nadal jest w dobrej formie osiem lat później. Jest to jedna z najczęściej ogrywanych gier na Steamie, ze szczytem prawie 250 000 graczy jednocześnie, a także gromadząca miliony widzów na Twitchu, gdzie Rust wciąż jest dość popularny.

 

 

Rust obecnie oferuje dość wymagające doświadczenie przetrwania dla graczy, którzy odważą się zapuścić w otwarty świat, a gra ewoluowała we wszystkich aspektach, aż stała się jednym z punktów odniesienia w gatunku przetrwania. Interesujące będzie zobaczenie, jak kilka mechanik z gry zostało zaadaptowanych do wersji konsolowej. Dla niektórych graczy problemem może być na przykład radzenie sobie z odrzutem broni za pomocą kontrolera. Jesteśmy jednak pewni, że Rust Console Edition będzie na tym samym poziomie, co jej pecetowy odpowiednik i prawdopodobnie wypróbujemy ją podczas bety. Pamiętajcie o zapisaniu się, jeśli chcecie również wziąć udział w wydarzeniu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare