Rust przygotowuje się do wydania na konsolach

Rust przygotowuje się do wydania na konsolach

Mimo, że konsolowa wersja Rust została ogłoszona w 2019 roku, to dopiero około miesiąc temu pojawiły się wieści na jej temat. Gra była pierwotnie planowana na 2020 rok, ale nie udało się jej wydać w tym terminie. Wygląda na to, że 2021 rok na pewno będzie rokiem, w którym wreszcie zagramy w Rust na konsolach. Gra otrzymała ocenę w serwisie ESRB za wersję konsolową i można powiedzieć, że zadowoli fanów. Rust otrzymała ocenę "M", co oznacza, że jest odpowiednia dla osób w wieku od 17 lat. Nie jest to wcale zaskakujące, zwłaszcza jeśli przeczytamy opis gry na stronie internetowej ESRB, który podkreśla niektóre z punktów, które sprawiły, że Rust stał się tak popularny na przestrzeni lat.

"Jest to wieloosobowa gra typu "first-person survival", w której gracze rywalizują o przetrwanie we wrogim środowisku. Gracze badają otwarte środowisko, gromadzą zasoby, tworzą broń (np. włócznie, karabiny maszynowe, materiały wybuchowe) i bronią się przed dzikimi zwierzętami i innymi graczami. Gracze mogą atakować i zabijać wrogów w szalonej walce, a udane trafienia skutkują dużymi rozbryzgami krwi. Gracze mogą strzelać do zwierząt lub ludzi na ziemi (np. obrażenia pośmiertne), którym towarzyszą duże rozpryski krwi. Bitwy są podkreślane przez realistyczne strzały i wybuchy. Po zabiciu ludzkich wrogów, można zebrać ich części ciała i ugotować do zjedzenia".

 

 

Jak widać, wersja konsolowa Rust nie osłabi wysokiego poziomu przemocy w grze, którą wielu jej graczy uwielbia. Rust został wydany w 2013 roku i można go uznać za całkiem nieźle się mającą grę nawet dziś, z imponującą liczbą graczy na Steam. Popularność gry prawdopodobnie wzrośnie, gdy zostanie wydana na PlayStation 4 i Xbox One. Niestety, nie będzie wersji Rust zaprojektowanej specjalnie z myślą o wykorzystaniu PlayStation 5 lub Xbox Series X/S.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare