K4G BG 4 EN
 
 

Rust przygotowuje się do wydania na konsolach

Rust przygotowuje się do wydania na konsolach

Mimo, że konsolowa wersja Rust została ogłoszona w 2019 roku, to dopiero około miesiąc temu pojawiły się wieści na jej temat. Gra była pierwotnie planowana na 2020 rok, ale nie udało się jej wydać w tym terminie. Wygląda na to, że 2021 rok na pewno będzie rokiem, w którym wreszcie zagramy w Rust na konsolach. Gra otrzymała ocenę w serwisie ESRB za wersję konsolową i można powiedzieć, że zadowoli fanów. Rust otrzymała ocenę "M", co oznacza, że jest odpowiednia dla osób w wieku od 17 lat. Nie jest to wcale zaskakujące, zwłaszcza jeśli przeczytamy opis gry na stronie internetowej ESRB, który podkreśla niektóre z punktów, które sprawiły, że Rust stał się tak popularny na przestrzeni lat.

"Jest to wieloosobowa gra typu "first-person survival", w której gracze rywalizują o przetrwanie we wrogim środowisku. Gracze badają otwarte środowisko, gromadzą zasoby, tworzą broń (np. włócznie, karabiny maszynowe, materiały wybuchowe) i bronią się przed dzikimi zwierzętami i innymi graczami. Gracze mogą atakować i zabijać wrogów w szalonej walce, a udane trafienia skutkują dużymi rozbryzgami krwi. Gracze mogą strzelać do zwierząt lub ludzi na ziemi (np. obrażenia pośmiertne), którym towarzyszą duże rozpryski krwi. Bitwy są podkreślane przez realistyczne strzały i wybuchy. Po zabiciu ludzkich wrogów, można zebrać ich części ciała i ugotować do zjedzenia".

 

 

Jak widać, wersja konsolowa Rust nie osłabi wysokiego poziomu przemocy w grze, którą wielu jej graczy uwielbia. Rust został wydany w 2013 roku i można go uznać za całkiem nieźle się mającą grę nawet dziś, z imponującą liczbą graczy na Steam. Popularność gry prawdopodobnie wzrośnie, gdy zostanie wydana na PlayStation 4 i Xbox One. Niestety, nie będzie wersji Rust zaprojektowanej specjalnie z myślą o wykorzystaniu PlayStation 5 lub Xbox Series X/S.

139.49zł
Rust
Rust
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare