Instant Gaming EU
 
 

DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1 będzie osobnym DLC

DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1 będzie osobnym DLC

Wydanie DOOM Eternal było dużym sukcesem, gdy miało miejsce w marcu, a od tego czasu wielu graczy ma swój wielki udział w zabijaniu demonów. Dlatego też niedawno ogłoszono jego pierwsze DLC, które nazywa się DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1, otrzymało bardzo ciepłe powitanie od graczy. Pierwsze nagranie z DLC można było obejrzeć w filmie opublikowanym 27 sierpnia, który pozwala nam rzucić okiem na to, co DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1 będzie oferowało.

 

 

Ale bardzo duże zaskoczenie ujawnił producent wykonawczy id Software, Marty Stratton, który wyjaśnił w wywiadzie z PCgamesN, że nie trzeba będzie posiadać gry bazowej, aby móc cieszyć się całą zawartością DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1

“Kiedy patrzymy na to, jak wiele osób zagrało w grę, mamy duży odsetek - wyższy niż w roku 2016 - które ją ukończyły, więc zawsze patrzysz na to i widzisz, jak daleko gracze przechodzą przez twoją grę. Jest to ważne, ponieważ chcemy, aby DLC dotarło do jak największej liczby osób. W rzeczywistości nie musisz nawet posiadać Doom Eternal, aby kupić DLC i w niego grać.”

Ważne jest również, aby zauważyć, że pierwszy film z DOOM Eternal: The Ancients Gods jest oznaczony jako "Part One", więc wydaje się, że w pewnym momencie zobaczymy drugą część, ale nie wiemy jeszcze czy będzie to również samodzielne rozszerzenie, czy też będziesz potrzebował DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1, aby w nie zagrać. DLC jest zawarte w Przepustce Sezonowej DOOM Eternal Year One, a jeśli chcesz mieć najlepsze doświadczenia z DOOM Eternal, powinieneś prawdopodobnie zdobyć cały pakiet i mieć dostęp do wszystkiego.

 


Wygląda na to, że DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 1 będzie odrobinę większy niż zwykły DLC, przynajmniej na tyle duży, aby zaoferować Ci intensywną przygodę, w której staniesz w obliczu nowego zagrożenia. Będzie dostępny 20 października 2020 roku.

28.78zł
DOOM Eternal
DOOM Eternal
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare