Eneba COM
 
 

DOOM Eternal otrzymuje nowy poziom ekspercki

DOOM Eternal otrzymuje nowy poziom ekspercki

DOOM Eternal to doskonała gra, która urzekła fanów popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych, ale także wielu nowicjuszy dzięki imponującej grafice i rozgrywce, pełnej nieprzerwanej akcji. To całkiem godny następca, który oferuje graczom wszystko to, co chcieliby znaleźć w grze o zabijaniu demonów, z hordami mniejszych wrogów do unicestwienia i wyzywającymi bossami do walki. Tryb fabularny jest dość epicką przygodą, ale jeśli chcesz czegoś innego, możesz wskoczyć do trybu Battlemode, aby wziąć udział w szalonych, asymetrycznych bitwach multiplayer. Zawartość DOOM Eternal została właśnie rozszerzona o nowy poziom ekpercki w nowej darmowej aktualizacji do gry.

Poziom ekspercki Supergniazdo Juchy wprowadzi ogromne portale, które mogą być używane przez legiony demonów do poruszania się między Piekłem a Marsem lub Ziemią. Tak ogromne zagrożenie musi być jak najszybciej wyeliminowane. Chociaż podobne portale były już w DOOM Eternal, to ilość demonów przechodzących przez nie w Supergnieździe Juchy jest po prostu niedorzeczna, a jej poziom trudności znacznie wyższy. Ale jeśli chcesz zmierzyć się z coraz większym wyzwaniem, możesz zagrać w nowy poziom w trybie klasycznym, w którym dostaniesz tylko strzelbę, aby rozpocząć swoją przygodę i będziesz musiał znaleźć inną broń w trakcie gry. Oczywiście, cały wysiłek, który wkładasz w ukończenie poziomu zostanie nagrodzony nową skórą Class Green Slayer dla swojej postaci i istnieją inne opcje dostosowywania, odblokowywane przez wykonanie niektórych wyzwań w trakcie gry.

 

 

Ten nowy dodatek pojawia się w samą porę na premierę DOOM Eternal na Nintendo Switch, która odbędzie się 6 grudnia. Ponadto, gra zostanie dodana do Xbox Game Pass jutro, dzięki czemu będziesz mógł grać na DOOM Eternal bez konieczności kupowania go, jeśli jesteś subskrybentem usługi i oczywiście jeszcze jej nie masz.

22.82zł
DOOM Eternal
DOOM Eternal
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare