Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

DOOM Eternal otrzymuje nowy poziom ekspercki

DOOM Eternal otrzymuje nowy poziom ekspercki
2 gru 2020, 14:23

DOOM Eternal to doskonała gra, która urzekła fanów popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych, ale także wielu nowicjuszy dzięki imponującej grafice i rozgrywce, pełnej nieprzerwanej akcji. To całkiem godny następca, który oferuje graczom wszystko to, co chcieliby znaleźć w grze o zabijaniu demonów, z hordami mniejszych wrogów do unicestwienia i wyzywającymi bossami do walki. Tryb fabularny jest dość epicką przygodą, ale jeśli chcesz czegoś innego, możesz wskoczyć do trybu Battlemode, aby wziąć udział w szalonych, asymetrycznych bitwach multiplayer. Zawartość DOOM Eternal została właśnie rozszerzona o nowy poziom ekpercki w nowej darmowej aktualizacji do gry.

Poziom ekspercki Supergniazdo Juchywprowadzi ogromne portale, które mogą być używane przez legiony demonów do poruszania się między Piekłem a Marsem lub Ziemią. Tak ogromne zagrożenie musi być jak najszybciej wyeliminowane. Chociaż podobne portale były już w DOOM Eternal, to ilość demonów przechodzących przez nie w Supergnieździe Juchy jest po prostu niedorzeczna, a jej poziom trudności znacznie wyższy. Ale jeśli chcesz zmierzyć się z coraz większym wyzwaniem, możesz zagrać w nowy poziom w trybie klasycznym, w którym dostaniesz tylko strzelbę, aby rozpocząć swoją przygodę i będziesz musiał znaleźć inną broń w trakcie gry. Oczywiście, cały wysiłek, który wkładasz w ukończenie poziomu zostanie nagrodzony nową skórą Class Green Slayer dla swojej postaci i istnieją inne opcje dostosowywania, odblokowywane przez wykonanie niektórych wyzwań w trakcie gry.

 

 

Ten nowy dodatek pojawia się w samą porę na premierę DOOM Eternal na Nintendo Switch, która odbędzie się 6 grudnia. Ponadto, gra zostanie dodana do Xbox Game Pass jutro, dzięki czemu będziesz mógł grać na DOOM Eternal bez konieczności kupowania go, jeśli jesteś subskrybentem usługi i oczywiście jeszcze jej nie masz.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare