You are here
We also support
 
 
 
 

DOOM Eternal wprowadza silniejsze demony w swojej nowej aktualizacji

DOOM Eternal wprowadza silniejsze demony w swojej nowej aktualizacji
11 maj 2020, 13:24

 DOOM Eternal oferuje wspaniałe wrażenia z dużą ilością demonów do zabicia i szaloną akcję, ale Bethesda już pracuje nad rozszerzeniem swojej zawartości o nowe i interesujące dodatki. Aktualizacja 1 jest już w toku, a twórcy serii The Elder Scrolls szczegółowo opisali, jakie funkcje wprowadzi do gry po jej wydaniu. Optymalizacje, poprawki błędów i nowe wydarzenia są rdzeniem tej aktualizacji, ale jeden z najbardziej ekscytujących dodatków ma forma Empowered Demons, nowej funkcji, która zamieni każdego demona, którego zabije gracz podczas kampanii, w maszynę do zabijania. Najlepsze jest to, że demony zostaną teleportowane do gier innych graczy, a ktoś inny będzie musiał się z nimi uporać. Oczywiście, jeśli uda Ci się pokonać jednego z nich, otrzymasz zwiększone nagrody.

 

 

Poza tym, deweloperzy DOOM Eternal skupili się również na BATTLEMODE w tej aktualizacji i wprowadzili szereg zmian, które mają na celu sprawienie, by rozgrywka była płynniejsza i poprawiła ogólne wrażenia. Zmiany te obejmują ulepszony przewodnik samouczka, ekran Deportacji śmierci, który zapewni graczom więcej informacji podczas meczów, słaby wskaźnik sieci oraz Echelon Leveling dla graczy, którzy osiągnęli maksimum. Aktualizacja 1 doda również pewne funkcje społecznościowe do DOOM Eternal umożliwiając tworzenie list znajomych Bethesda.net. O wiele łatwiej zaprosisz znajomych do swojej gry.

Ale aktualizacja 1 to nie wszystko, co Bethesda ujawniła na temat nadchodzącej zawartości DOOM Eternal, a kilka oficjalnych zrzutów ekranowych, które zapowiadają nadchodzące DLC kampanii, zostały opublikowane na oficjalnym koncie gry na Twitterze. Jak dotąd nie ujawniono nic więcej o rozszerzeniach, ale spodziewamy się, że wkrótce będziemy mieli więcej informacji.

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare