You are here
We also support
 
 
 
 

Ostatnie DLC DOOM Eternal: The Ancient Gods jest już dostępne

Ostatnie DLC DOOM Eternal: The Ancient Gods jest już dostępne
18 mar 2021, 16:00

Bez względu na to, czy jesteś fanem DOOMa, czy nie, nie da się zaprzeczyć, że DOOM Eternal to jeden z najlepszych tytułów w całej serii. Id Software i Bethesda pokazały, że są dobrym teamem, jeśli chodzi o dawanie graczom tego, czego chcą, a DOOM Eternal oferuje świetną rozgrywkę, mnóstwo akcji i demonów do zniszczenia. Podstawowa gra oferuje wystarczająco dużo zawartości, byś był zajęty przez jakiś czas, ale jeśli chcesz rozszerzyć swoje doświadczenie, zawsze możesz zdobyć dodatki DLC The Ancient Gods, które dodają nową misję i nowe lokacje pełne Maykr, które będą próbowały Cię zabić w najbardziej makabryczny sposób.

Jak już pewnie wiesz, jeśli grałeś w DOOM Eternal, The Ancient Gods jest podzielony na dwie części. W DOOM Eternal The Ancient Gods Part 1 rozpocząłeś misję ratowania Serafinów i próbowałeś powstrzymać inwazję demonów, rozpoczynając podróż, która zakończy się w drugim rozszerzeniu, The Ancient Gods Part 2. Nowe DLC dodaje również nowych wrogów i broń, którą mogą rozpoznać starzy gracze DOOM, Sentinel Hammer, i jest dostępne od dzisiaj na PC, Xbox One, PlayStation 4.

 

 

Wyparłeś się bogów i obudziłeś pradawne zło. Teraz zbierz rozproszone armie Strażników, rozpocznij oblężenie ostatniego bastionu Piekła, przebij się przez mury fortecy i staw czoła samemu Mrocznemu Panu. Dusza wszechświata wisi na włosku.

 

DOOM Eternal The Ancient Gods Part 2 będzie idealnym dodatkiem, który dopełni Twoje doświadczenie jako DOOM Slayer. DLC możesz kupić osobno, ale jest ono również dostępne jako część Doom Eternal Season Pass. Pamiętaj, że każde z nich możesz znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare