Diablo IV będzie posiadało personalizację postaci

Diablo IV będzie posiadało personalizację postaci

Seria Diablo jest jednym z najważniejszych przedstawicieli gatunku fabularnych gier akcji, a jej gry wraz z serią World of Warcraft przyczyniły się do tego, że firma Blizzard stała się jednym z największych producentów gier wideo na świecie. Mimo ogromnego sukcesu serii, we wszystkich grach brakowało jednej cechy, a mianowicie możliwości dostosowania postaci. Oryginalne Diablo, Diablo II oraz Diablo III oferują kilka klas do wyboru dla postaci, a każda z nich ma dostęp do określonych rodzajów broni i zbroi. W każdej z tych gier do dyspozycji jest imponująca paleta przedmiotów i wiele różnych wyglądów, ale w ostatecznym rozrachunku, zwłaszcza gdy próbujesz uzyskać bonusy z noszenia określonych zestawów zbroi, większość bohaterów tej samej klasy wygląda tak samo. Dotyczy to również ich wyglądu fizycznego.

Blizzard opublikował niedawno kwartalną aktualizację Diablo IV odpowiadającą czerwcowi 2021 roku i wygląda na to, że gra w końcu wprowadzi personalizację postaci po raz pierwszy w historii serii. Według Diablo IV Głównego Artysty Postaci, Arnauda Kotelnikoffa, będzie wiele opcji kosmetycznych do wyboru, aby stworzyć bohatera, którym zawsze chciałeś być, a także zostanie wprowadzony zupełnie nowy system barwników, pozwalający graczom na zmianę palety kolorów każdego elementu zbroi.

 

"Będziesz mógł zmienić twarz swojej postaci, fryzurę, zarost (brodę i brwi), a także dodać biżuterię (kolczyk w nosie lub kolczyki), makijaż i oznaczenia na ciele, takie jak tatuaże lub farby do ciała. Będziesz mógł również zmieniać wartości kolorów skóry, oczu, włosów/twarzy i oznaczeń ciała swojej postaci. Niektóre elementy będą specyficzne dla danej klasy, aby wspierać jej unikalne tła, ale wiele z nich będzie współdzielonych pomiędzy klasami, dając więcej możliwości mieszania i dopasowywania."

 

Diablo IV będzie się różnić od swoich poprzedników pod względem grafiki, a poziom realizmu ma być znacznie wyższy. Możecie obejrzeć kilka niesamowicie wyglądających setupów dla klasy Łotrzyka na poniższym filmiku i podziwiać poziom szczegółowości niektórych strojów, który naprawdę pozwala się zastanawiać, czy będziecie w stanie dostrzec to wszystko z perspektywy izometrycznej.

 

 

Diablo IV jest na dobrej drodze, aby stać się grą, która wyniesie popularną serię na nowe wyżyny, ale będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ gra nie ma jeszcze daty premiery.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

211.58zł
Diablo 4
Diablo 4
  • Oficjalna strona : Diablo 4
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe , Hack & Slash
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 6 czerwca 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare