Instant Gaming EU
 
 

Data premiery Metal Gear Solid Delta: Snake Eater została ujawniona

Data premiery Metal Gear Solid Delta: Snake Eater została ujawniona

Lista gier, które były obecne na Xbox Games Showcase 2024 jest duża, ale niektóre wyróżniają się na tle innych. Metal Gear Solid Delta: Snake Eater jest zdecydowanie jedną z nich, ponieważ seria skradanek od Konami ma wielu fanów. Nadchodzący powrót Solid Snake'a został zapowiedziany już jakiś czas temu, ale podczas pokazu mogliśmy obejrzeć nowy materiał z gry i dowiedzieć się więcej na jej temat. Jeśli przegapiliście ten moment, możecie obejrzeć pełny materiał poniżej.

 

 

Premiera w listopadzie?

Oczywiście najbardziej wyczekiwaną informacją na temat Metal Gear Solid Delta: Snake Eater jest data premiery gry i wygląda na to, że chłopaki z GameSpot mogli przypadkowo ujawnić tę informację. Niedawna publikacja na X, która została usunięta, wskazywała już na wydanie 17 listopada 2024 roku. Konami nie potwierdziło jeszcze oficjalnie tej daty, ale może ona być prawdziwa, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to dokładnie 20 lat po wydaniu oryginalnego MGS3. W każdym razie nie minie zbyt wiele czasu, zanim otrzymamy wiadomości w tej sprawie.

Tymczasem zwiastun pokazany na Xbox Games Showcase 2024 jest więcej niż wystarczający, aby utrzymać szum wokół Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Konami opublikowało również drugi zwiastun, w którym aktor i scenarzysta David Hayter przedstawia niektóre z nowości w grze, w tym zupełnie nowy system obrażeń, który spowoduje pojawienie się blizn na skórze postaci w miarę otrzymywania obrażeń podczas postępów w grze.

 

 

Jeśli jesteś fanem Metal Gear Solid od dłuższego czasu, ucieszy cię fakt, że Konami obiecuje dostarczyć grę, która jest w znacznie lepszej formie niż Metal Gear Solid Master Collection, która rozczarowała wielu fanów z powodu błędów. W każdym razie możesz mieć pewność, że najlepsze oferty na zakup Metal Gear Solid Delta: Snake Eater będą dostępne w naszej porównywarce przed datą premiery.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare