Instant Gaming EU
 
 

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater i remake Silent Hill 2 będą wydane w tym roku

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater i remake Silent Hill 2 będą wydane w tym roku

Każdy, kto myślał, że rok 2023 był świetnym rokiem dla premier gier w branży gamingowej, może być nadal zaskoczony rokiem 2024, który również się przygotowuje na podobne wydarzenia. PlayStation opublikowało wideo prezentujące kilka nadchodzących gier w 2024 roku na swoją konsolę. Wśród nich mamy kolosalny Tekken 8, Final Fantasy VII Rebirth, Dragon's Dogma 2, Like a Dragon: Infinite Wealth i The Last of Us Part II Remastered, wszystkie z wcześniej ogłoszonymi datami premiery, wśród wielu innych.

Uwagę internautów przykuł jednak fakt, że Sony zapowiedziało również remake Silent Hill 2 i Metal Gear Solid Delta: Snake Eater na 2024 rok. Do tego czasu nawet Konami nie ogłosiło daty premiery tych gier, co prowadzi do spekulacji, że Sony mogło zrobić falstart i poinformować fanów na całym świecie, że dwa najbardziej oczekiwane remake'i w branży pojawią się w 2024 roku.

 

 

Remake Silent Hill 2 jest produkowany przez Bloober Team, dewelopera znanego z takich horrorów jak Layers of Fear (2023) i The Medium. Druga gra jest uważana za najlepszą grę w serii i dlatego została wybrana do remake'u, początkowo ogłoszonego w 2022 roku. Brakowało nowych informacji na temat gry - technicznie rzecz biorąc, nadal powinno tak być - dopóki zapowiedź PlayStation nie pokazała nam światła na końcu tunelu.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater to kompletny remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Został zapowiedziany w maju 2023 roku podczas PlayStation Showcase i od tego czasu nie było żadnych nowin. Jedyną informacją, jaką otrzymaliśmy, było to, że Hideo Kojima, twórca, nie jest zaangażowany w remake, ale oryginalna obsada jest.

W czasach, gdy przecieki stają się coraz bardziej widoczne każdego dnia, być może Sony podjęło środki ostrożności, aby temu zapobiec, ujawniając informacje z wyprzedzeniem. I chociaż ten kolorowy i pełen nadziei zwiastun mógł cię podekscytować, sugerujemy, abyś kontrolował swoje podekscytowanie. Możliwe, że którakolwiek z gier może zostać opóźniona po 2024 roku. Stellar Blade to przykład gry, która miała zostać wydana w 2023 roku, a teraz ma zostać wydana w 2024 roku, ale wciąż nie ma ustalonej daty.

Nawet bez ustalonej daty możesz być na bieżąco z naszą porównywarką, aby znaleźć najtańsze oferty na Silent Hill 2 i Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Kiedykolwiek się ukażą, liczy się to, że gdy dotrą do publiczności, zabawa, strach i skradanie będą gwarantowane.

210.18zł
SILENT HILL 2
SILENT HILL 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare