Crysis Remastered został potwierdzony

Crysis Remastered został potwierdzony

Kilka dni temu ujawniliśmy w innym artykule, że istnieje duża szansa, że nowa wersja klasycznej strzelanki FPS Crysis jest rozwijana przez Crytek i Saber Interactive.Wygląda na to po wszystkich wskazówkach, że Crysis Remastered znajduje się w fazie prac, a twórcy postanowili potwierdzić, że gra jest faktycznie rzeczywistością. Crytek ujawnił to w komunikacie prasowym, który zawiera również pierwszy dostępny zwiastun Crysis Remastered. To krótkie wideo pozostawia fanów serii chcących więcej.

 

 

Oryginalny wersja Crysis zawierała najnowocześniejszą grafikę po jej uruchomieniu, co pozwoliło na jej wykorzystanie jako punktu odniesienia podczas testowania grafiki innych gier przez kilka lat. Saber Interactive dokłada wszelkich starań, aby Crysis Remastered był kolejnym prawdziwym klejnotem w tym aspekcie, dodając wszystkie ulepszenia i technologie, o których możesz pomyśleć, w tym wysokiej jakości tekstury, ulepszone zasoby sztuki, czasowe wygładzanie krawędzi, SSDO, SVOGI, nowoczesne pola głębi, ulepszone oświetlenie, rozmycie ruchu, mapowanie okluzji paralaksy, efekty cząsteczkowe, mgła wolumetryczna, oparte na oprogramowaniu śledzenie promieni, odbicia przestrzeni ekranu. Rezultat z pewnością będzie spektakularny, ale będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się, jakie wymagania będą potrzebne, aby zagrać w grę na PC.

Najważniejsze w wydaniu Crysis Remastered nie zostało jeszcze ujawnione, a większość fanów umiera z ciekawości, kiedy będzie dostępny. Crytek potwierdził, że gra powinna nadejść w pewnym momencie lata, ale nie została potwierdzona dokładna data premiery. Crysis Remastered zostanie wydany na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Najlepszą rzeczą w tym ogłoszeniu jest to, że pozostawia otwarte drzwi dla nowych wersji Crysis 2 i Crysis 3 które mogą pojawić się w przyszłości, ale nie przewidujmy rzeczy, dopóki nie zobaczymy, co ma do zaoferowania nowa wersja Crysis Remastered.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare