Instant Gaming EU
 
 

Crysis Remastered Trilogy ukaże się jesienią tego roku

Crysis Remastered Trilogy ukaże się jesienią tego roku

Mówiliśmy o tym w poprzednim artykule około tydzień temu, Crytek opublikował pewną wiadomość na koncie Crysisa na Twitterze, która wskazywała na nadchodzące wydanie zremasterowanej wersji Crysis 2. Wiadomość pochodząca od dewelopera gry, była dość jasna, że mamy prawo zobaczyć zapowiedź gry wcześniej niż później, ale wydaje się, że Crytek ma dla nas coś więcej niż tylko remaster sequela. Zapowiedziana została Crysis Remastered Trilogy, która jak sama nazwa wskazuje, zawierać będzie nowe i nowoczesne wersje wszystkich odsłon serii.

 

 

Crysis Remastered jest już dostępny i ta nowa wersja jednej z najpopularniejszych strzelanek pierwszoosobowych zdołała dostarczyć to, czego od niej oczekiwano. Poziom jakości grafiki jest niesamowity i potrafi wykrzesać z każdego procesora graficznego maksimum możliwości. Mimo, że remaster zawiera głównie kampanię dla jednego gracza, to i tak jest to jedno z najlepszych doświadczeń, jeśli chodzi o oprawę wizualną na każdej platformie, szczególnie jeśli posiadasz komputer przeznaczony do gier i chcesz wycisnąć każdą kroplę soku ze swojego sprzętu. Według firmy Crytek, pozostałe dwie gry z nowej trylogii mają mieć ten sam poziom jakości, jeśli chodzi o grafikę:

 

"Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że te kultowe gry Crysis powracają w jednym pakiecie, zremasterowane dla nowej generacji sprzętu. Każda z gier została ulepszona, aby wyglądać i działać pięknie na współczesnych platformach, dostarczając najlepsze wrażenia z gry Crysis zarówno dla nowicjuszy naszej klasycznej franczyzy, jak i graczy pragnących ponownie przeżyć przygodę."

 

Premiera Crysis Remastered Trilogy zaplanowana jest na jesień tego roku i będzie dostępna na PC, a także na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Jeśli nie jesteście zainteresowani całym pakietem, każda z gier będzie dostępna osobno. Oczywiście Crysis Remastered już wyszedł i możecie go znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce. Nadal nie wiadomo jednak, czy Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered zostaną wydane przed Crysis Remastered Trilogy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare