Crysis Remastered wygląda naprawdę imponująco w 8K

Crysis Remastered wygląda naprawdę imponująco w 8K

Z okazji premiery gry Crysis Remastered, która jest już prawie gotowa, deweloper Crytek opublikował właśnie nowy film, który porównuje wizualizacje w 8k nowej gry do grafiki w starym Crysisie z 2007 roku. Ten technologiczny zwiastun z pewnością uciszy skargi wszystkich tych, którzy mówili, że gra nie wygląda wystarczająco dobrze, ponieważ zdecydowanie wygląda niesamowicie. Efekty cieni, tekstury, odbicia wody i każdy szczegół w grze wyglądają olśniewająco, a zwiastun pokazuje, że Crysis Remastered jest w stanie wycisnąć każdą kroplę wydajności z Twojego układu GPU, oczywiście pod warunkiem, że tam jest.

Chociaż większość graczy prawdopodobnie nie ma wystarczająco mocnego komputera, aby poradzić sobie z taką konfiguracją i poprawnie uruchomić grę w 8K, nie zdziwiłoby nas, gdyby Crysis Remastered zastąpił swojego poprzednika jako narzędzie wzorcowe dla kart graficznych w ciągu następnych piętnastu lat lub więcej, podobnie jak stary Crysis. Gra ma przecież nawet stworzony specjalnie dla niego tryb graficzny o nazwie "Can I Run Crysis?", który jest "zaprojektowany tak, aby wymagać każdego ostatniego bitu sprzętu z nieograniczonymi ustawieniami".

 

 

Jeśli Twój komputer jest zdolny, lub nie, do obsługi Crysis Remastered na tak wysokiej jakości ustawieniach graficznych to już inna sprawa. Choć nie mamy wątpliwości, że jest sporo osób, które mają już oko na zapowiadane ostatnio przez Nvidię karty graficzne nowej generacji, to prawda jest taka, że większość z nas będzie miała do czynienia z bardziej skromnymi konfiguracjami. Dobrą rzeczą jest oczywiście to, że gameplay Crysis Remastered będzie co najmniej tak dobry jak oryginał, a to powinno wystarczyć, aby zapewnić mu miejsce w większości bibliotek gier wideo, kiedy zostanie wydany 18 września.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare