Crysis Remastered opóźnia się z powodu reakcji na jego wideo, które wyciekło

Crysis Remastered opóźnia się z powodu reakcji na jego wideo, które wyciekło

Kilka dni temu Microsoft Store zrobił to ponownie i wyciekła informacja o innej grze, zanim deweloperzy ją ogłosil. Crytek miał ujawnić pierwszy film pokazujący wczorajszy materiał Crysis Remasted, ale wydaje się, że przeciek i reakcje na niego spowodowały nagłą zmianę planów firmy. Zamiast filmu, Crytek opublikował oświadczenie na oficjalnym twitterze gry, w którym ogłosił, że negatywne reakcje wywołane przez wyciek to więcej niż wystarczający powód, aby opóźnić zarówno uruchomienie gry, jak i oficjalne ujawnienie wspomnianego filmu.

 

Nie tylko film zawiódł fanów serii, ponieważ wygląda jak prosty remaster oryginalnego Crysisa, ale również pokazane funkcje i grafika nie spełniły oczekiwań tych, którzy czekali na nowy Crysis od tak długiego czasu. Mimo, że reakcja deweloperów ma sens, jeśli chcą, aby ich nadchodząca gra odniosła sukces, cała ta sprawa wygląda jak bałagan i dzieje się to ledwie trzy tygodnie przed planowaną wcześniej datą premiery gry, która została zaplanowana na 23 lipca 2020 roku.

 

 

Mimo, że opóźnienie uruchomienia gry o kilka tygodni nie wydaje się wystarczające, aby spełnić życzenia tych, którzy spodziewają się zobaczyć zupełnie nowego Crysisa, mamy nadzieję, że wystarczy wypolerować niektóre z funkcji gry. Crysis Remastered powinien pójść w ślady swojego poprzednika i skłonić nas do zastanowienia się, czy nasz procesor graficzny jest w stanie go uruchomić, jako sposób na zmierzenie jego możliwości, przynajmniej przez najbliższe dziesięć lat. Crysis Remastered będzie dostępny na Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC i Xbox One w momencie uruchomienia. Nie powiedziano jeszcze nic o wersji dla konsol nowej generacji.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare