Instant Gaming EU
 
 

Bloodlines 2 ujawnia pierwszy zwiastun rozgrywki

Bloodlines 2 ujawnia pierwszy zwiastun rozgrywki

Oczekiwania wokół Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 rosło w ciągu ostatnich kilku tygodni w związku z ogłoszeniem pierwszego ujawnienia rozgrywki. Odkąd The Chinese Room przejęło rozwój gry, pojawiły się szczegóły dotyczące różnych klanów w grze i jej nowego bohatera, ale rodzaj rozgrywki, jaki gra zaoferuje po przebudowie. Na szczęście mogliśmy wreszcie rzucić okiem na wysiłki Phyre w Seatle w rozszerzonym filmie z rozgrywki, który został ujawniony wczoraj.

Walki, zagadki i nie tylko

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w materiale wideo Phyre wciela się w postać wampirzycy Brujah. Część z nich przedstawia rozbudowaną walkę z szybką akcją, w której bohaterka aktywuje swoje wampiryczne moce, aby zdziesiątkować wielu przeciwników niszczycielskimi atakami w zwarciu. Nadnaturalna siła i szybkość Brujah sprawiają, że są one idealne do bezpośredniego i brutalnego podejścia do walki.

Kolejną interesującą cechą pokazaną w filmie jest zdolność Phyre do korzystania z jej nadprzyrodzonych zmysłów, aby robić postępy w grze. Zdolność słyszenia i postrzegania rzeczy wykraczających poza ludzkie ograniczenia pozwala jej zbierać przydatne informacje, które może wykorzystać do rozwiązywania zagadek i uzyskania przewagi w sytuacjach takich jak infiltracja lub przyszłe interakcje z innymi postaciami.

 

 

Rozgrywka może się znacznie zmienić w zależności od wybranego klanu w grze Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Dostęp do różnych dyscyplin wampirycznych pozwala na różne podejścia do każdej sytuacji. W Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wcielasz się w rolę starszego wampira z przeszłością, a twoja reputacja cię wyprzedza. Jednak twoje działania i decyzje będą kształtować fabułę i mieć głęboki wpływ na sposób, w jaki inne postacie wchodzą z tobą w interakcje.

Nowy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 znacząco różni się od gry pierwotnie zapowiedzianej przez Troika Games, ale im więcej o niej wiemy, tym bardziej zapowiada się na ekscytujące doświadczenie. Premiera gry planowana jest na jesień i spodziewamy się, że The Chinese Room ujawni więcej informacji na jej temat w nadchodzących miesiącach. Tymczasem możesz sprawdzić najlepsze oferty Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare