Instant Gaming EU
 
 

Bloodlines 2 będzie oferować realistyczną i wciągającą walkę

Bloodlines 2 będzie oferować realistyczną i wciągającą walkę

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 powraca na linię frontu w związku ze zmianą dewelopera. Odkąd studio The Chinese Room przejęło prace nad grą, ujawniło wiele informacji na temat swojego nowego podejścia do rozgrywki, która ostatecznie znacznie różni się od pierwotnie zapowiedzianej gry. W roli głównej Phyre, starszy wampir, który budzi się po stu latach w letargu, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zaoferuje ekscytującą fabułę osadzoną w uniwersum Świata Mroku. Głęboka narracja gry zostanie połączona z ekscytującą walką pełną akcji.

Mieliśmy już okazję zapoznać się z niektórymi umiejętnościami Phyre'a w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, gdy ogłoszono różne klany w grze. Niezależnie od tego, czy polegasz na swojej nadprzyrodzonej sile i szybkości jako Brujah, czy też wysysasz witalność ze swoich wrogów jako Tremere, masz potencjał, by stać się siłą zniszczenia.

 

 

Czuć się jak wampir

The Chinese Room zagłębił się w szczegóły systemu walki w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w niedawnym wpisie na blogu. Głównym celem tego systemu jest sprawienie, by gracz poczuł się w grze jak autentyczny wampir. Gra będzie oferować kilka sposobów walki w grze i zostały one podzielone przez dewelopera na kategorie. Granie jako strategiczny prześladowca będzie wymagało od ciebie wykorzystania dyscypliny, aby zakraść się do wrogów i szybko wykończyć ich śmiercionośnym atakiem lub przegryźć im gardło. Jeśli natomiast czujesz się bardziej jak Action Brawler, będziesz od razu angażował swoich przeciwników i próbował ich pokonać dzięki swojemu doskonałemu refleksowi i umiejętnościom bojowym. Jednak Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oferuje również opcje dla tych, którzy wolą stać się tym, co studio nazywa Narrative Adventurerem i są mniej zainteresowani głęboką mechaniką walki.

"Jak chcemy to osiągnąć? Skupiamy się na immersji ponad złożonością: Uproszczony schemat sterowania z akcjami, które są łatwe do opanowania dla wszystkich trzech stylów gry. Następnie budujemy głębię, aby zapewnić długoterminowe mistrzostwo graczom, którzy tego chcą".

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zapowiada się na ekscytującą przygodę, która może być nawet lepsza niż początkowo oczekiwali fani. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli dowiedzieć się nieco więcej o grze w pełnej rozgrywce, która powinna nastąpić wkrótce. Jeśli jednak zdecydujesz się dać grze szansę, możesz sprawdzić najlepsze okazje na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare