K4G BG 4 EN
 
 

Baldur's Gate III jest bestsellerem także na PS5

Baldur's Gate III jest bestsellerem także na PS5

Baldur's Gate III po niedawnej premierze na Steam może poszczycić się znakomitymi wynikami. Gra może pochwalić się imponującą liczbą jednoczesnych graczy, która osiągnęła szczyt 814 466 graczy, pozostawiając w tyle takie gry jak Apex Legends i Valheim. Epicka przygoda w Zapomnianych Krainach wydaje się być dokładnie tym, na co czekali gracze. Ogromna popularność oprawy Dungeons and Dragons przyczyniła się do zwiększenia sprzedaży gry, ale to Larian zbiera wszystkie zasługi ze względu na unikalne doświadczenie, które udało mu się przekonać ogromną społeczność niecierpliwie czekającą na odkrycie gry.

Premiera Baldur's Gate III nie obyła się bez problemów, a deweloper wypuścił już dużą łatkę, która rozwiązała większość z nich. Najważniejszym z nich był błąd, który nie pozwalał na zapisanie gry, ale został on już naprawiony. W związku z tym liczba graczy będzie rosła i prawdopodobnie pobije kilka rekordów na Steamie. Warto zauważyć, że Baldur's Gate III to głównie przygodówka dla jednego gracza (choć można w nią grać w kooperacji dla maksymalnie 4 graczy). Konkuruje ona z grami wieloosobowymi, które naturalnie mają przewagę, jeśli chodzi o liczbę graczy. Ale dzieło Larian trzyma się mocno i daje wielu innym pole do popisu na listach przebojów SteamDB.

Więcej w przyszłości

Jak wszyscy fani wiedzą, Baldur's Gate III zadebiutuje na PlayStation 5 już 6 września. Nadchodząca premiera gry na konsolę Sony już teraz może pochwalić się świetnymi wynikami. Baldur's Gate III jest drugim najlepiej sprzedającym się pre-orderem w USA, co zapowiada ogromny sukces.

 

 

Obserwuj naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny kluczy cyfrowych Baldur's Gate III, jeśli nie chcesz przegapić gry, która zmienia gatunek RPG. Będziesz mógł zagrać w grę na PS5 zanim się zorientujesz, ale będziesz musiał poczekać nieco dłużej, aby zagrać na Xboxach Series.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare