Baldur's Gate III rozszerza swoją historię o epilog

Baldur's Gate III rozszerza swoją historię o epilog

Larian Studios nie wydało wielu łatek naprawiających błędy w Baldur's Gate III po premierze gry. Najpopularniejsza gra RPG wydana w ostatnich latach rozpoczęła swoją podróż w bardzo dobrym stanie po spędzeniu około roku we wczesnym dostępie i cierpiała tylko z powodu kilku drobnych błędów, które nie miały większego wpływu na rozgrywkę. Teraz ma zostać wydana piąta aktualizacja dla Baldur's Gate III, a twórcy zaskoczyli fanów, ogłaszając, że doda ona epilog do gry.

Ekscytująca niewiadoma

Baldur's Gate III posiada rozgałęziającą się fabułę, w której decyzje podejmowane w trakcie rozgrywki mogą znacząco wpłynąć na jej przebieg. Gra oferuje całkowitą swobodę, pozwalając nawet na zabijanie ważnych postaci. Larian pomyślało o wszystkim, aby gra działała bez względu na to, co zrobisz. Niestety, studio stwierdziło już, że rozszerzenie gry jest bardzo skomplikowanym zadaniem ze względu na sposób, w jaki skonstruowany jest zestaw zasad Dungeons and Dragons. Jednak dodanie epilogu w nadchodzącej łatce może otworzyć pewną furtkę do przyszłej zawartości, ale nie dowiemy się tego, dopóki nie będzie ona dostępna.

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi również kilka poprawek i rozwiąże problemy ze spowolnieniem pośrednio spowodowanym przez graczy kradnących zbyt wiele przedmiotów. Pełne informacje o aktualizacji zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu i mogą zawierać pewne wskazówki dotyczące zawartości prologu.

 

 

Tymczasem możecie sprawdzić zawartość Baldur's Gate III Deluxe Edition, jeśli jesteście zainteresowani fizyczną kopią gry z dodatkowymi dobrami. Oczywiście nasza porównywarka jest najlepszym narzędziem do zakupu taniego klucza Baldur's Gate III, niezależnie od tego, czy chcesz zagrać w grę na PC, PlayStation czy Xbox. Wszystko wskazuje na rychłą premierę na platformach Microsoftu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare