Aktualizacja 2 do Baldur's Gate III pojawi się wkrótce

Aktualizacja 2 do Baldur's Gate III pojawi się wkrótce

Pomimo tego, że Baldur's Gate III jest w bardzo dobrym stanie, a gracze nie zauważyli żadnych poważnych błędów, które mogłyby zepsuć rozgrywkę, deweloper Larian Studios nie siedzi bezczynnie. Pierwsza łatka do gry została wprowadzona w zeszłym tygodniu i zawierała ogromną liczbę drobnych poprawek i ulepszeń, które znacznie poprawiły ogólne wrażenia z gry. Studio uchyliło rąbka tajemnicy związanej z zawartością nadchodzącą wraz z drugim patchem, którego wydanie jest "tuż za rogiem".

Kolejna ogromna łatka

Zgodnie z publikacją na oficjalnym koncie Baldur's Gate III na Twitterze, nowa aktualizacja zawiera duże dodatki i ulepszenia wydajności. Jak dotąd, wrażenia z gry w Baldur 's Gate III były znakomite dla większości graczy. Uznana przez krytyków gra została już uznana także przez wielu graczy za najlepszą grę RPG wszech czasów, nie tylko pod względem fabuły, ale także mechaniki rozgrywki i immersji. Mimo to zawsze jest miejsce na ulepszenia, a Larian jest gotowy na to zadanie.

 

 

Jedyną wiadomością o nadchodzących zmianach w drugiej łatce Baldur's Gate III jest to, że poprawi on niektóre epilogi postaci Origin, które zostały uznane za niewystarczająco interesujące przez ogromną społeczność fanów, którą zgromadziła gra. Pokazuje to, że studio jest otwarte na krytykę i jest chętne do ulepszania gry zgodnie ze wskazówkami graczy. Wygląda na to, że deweloperzy mają wystarczająco solidne kryterium, aby utrzymać swoją wizję uniwersum Forgotten Realms, więc jest prawdopodobne, że w przyszłości nie zobaczymy żadnych szokujących, poważnych modyfikacji. Będziemy musieli poczekać kilka dni, aby zapoznać się z pełnymi informacjami na temat nadchodzącej aktualizacji i zobaczyć jej wdrożenie.

Dzieło Larian może pochwalić się więcej niż imponującymi liczbami i jest solidnym pretendentem do nagrody Gry Roku, mimo że w tym roku jest kilka tytułów wystarczająco dobrych, aby o nią konkurować. W każdym razie gra jest niesamowita i zasługuje na miejsce wśród najlepszych w każdej kolekcji gier wideo. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz Baldur's Gate III na PC, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare