Instant Gaming EU
 
 

Assassin's Creed Shadows pokazuje swoją rozgrywkę

Assassin's Creed Shadows pokazuje swoją rozgrywkę

Gra znana wcześniej jako Assassin's Creed Codename Red wzbudziła wiele oczekiwań ze względu na swoją oprawę, zanim jej nazwa została zmieniona na Assassin's Creed Shadows. Kultowa seria przygodowych gier akcji od Ubisoft po raz pierwszy odwiedza Daleki Wschód, a możliwość eksploracji Kraju Wschodzącego Słońca jako Asasyn to coś, czego żaden fan serii nie może przegapić. Ubisoft zaprezentował Assassin's Creed Shadows w zeszłym miesiącu i ujawnił, że gra będzie miała nie jednego, ale dwóch bohaterów. Historia będzie się obracać wokół Naoe, doświadczonego asasyna shinobi z prowincji Iga oraz Yasuke, potężnego afrykańskiego samuraja z historycznych legend. Te dwie postacie o zupełnie innym pochodzeniu znajdą się w centrum historii rozgrywającej się w Japonii pod koniec okresu Sengoku i odegrają ważną rolę w zakulisowych wydarzeniach, które zadecydują o przyszłości wschodniego narodu.

W Assassin's Creed Shadows można grać dowolną z dwóch postaci, a ich różne pochodzenie wpływa również na podejście każdego z nich do walki i definiuje styl rozgrywki. Podczas gdy Naoe jest biegły w technikach skrytobójstwa, styl walki Yasuke jest znacznie bardziej dosadny i brutalny. Oba te style to dwie strony medalu, które można wykorzystać, aby przejść przez ekscytującą historię.

Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Wczorajsza prezentacja Xbox Games Showcase 2024 przyniosła nam nowe filmy z nadchodzących gier i wiele ekscytujących zapowiedzi. Wśród nich, Assassin's Creed Shadows zajął miejsce dla siebie z zupełnie nowym zwiastunem, który prezentuje materiał z gry i rzuca nieco światła na rozgrywkę. Możecie go obejrzeć poniżej, ale musicie wiedzieć, że w drodze jest jeszcze więcej, ponieważ nowy Ubisoft Forward zaplanowany na dzisiejszy wieczór ujawni 13 minut rozgrywki prosto z gry.

 

 

Premiera Assassin's Creed Shadows zaplanowana jest na 15 listopada na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli chcesz zagrać już pierwszego dnia, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani kod cyfrowy Assassin's Creed Shadows. Nowe spojrzenie na przeszłość przez unikalny pryzmat serii Assassin's Creed to coś, czego nie można przegapić. Tymczasem Assassin's Creed Mirage oferuje mniejszą, ale bardziej intensywną przygodę, jeśli jeszcze jej nie odkryłeś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare