Codename Red to Assassin's Creed Shadows

Codename Red to Assassin's Creed Shadows

Ubisoft odnosi wielkie sukcesy z najnowszymi grami wideo z serii Assassin's Creed. W zeszłym roku Assassin's Creed Mirage przywrócił główną serię do korzeni dzięki krótszej historii i głębszej rozgrywce opartej na mechanice skradania się i zabójstw. Mniejsza, ale intensywniejsza gra pokazała, że nie ma potrzeby utrzymywania bombastycznego rozmachu poprzednich gier Assassin's Creed, aby uszczęśliwić fanów. Oczywiście Ubisoft Bordeaux wykonał świetną robotę, tworząc grę, która z dużą autentycznością przedstawia Bagdad w IX wieku. W końcu dokładność historyczna jest jedną z charakterystycznych cech serii, a kolejna odsłona również przeniesie nas do ekscytującego okresu w historii.

Witamy w Japonii

Gra znana wcześniej jako Assassin's Creed Codename Red została przemianowana na Assassin's Creed Shadows. Ta nadchodząca nowa odsłona popularnej serii od Ubisoft przeniesie serię daleko na wschód, do tajemniczych krain starożytnej Japonii. Jak dotąd niewiele wiadomo na temat gry, poza tym, że ukaże się ona na PC, PS5, PS4 i Xbox Series X. Już sama oprawa wystarczyła, aby wzbudzić duże oczekiwania wobec tytułu, a teraz, gdy jego prawdziwa nazwa została ujawniona, mamy nadzieję, że informacje o Assassin's Creed Shadows zaczną w końcu napływać regularnie.

 

 

Wraz z tym ogłoszeniem zaczęła krążyć pewna plotka na temat daty premiery Assassin's Creed Shadows. Plotka głosi, że gra ukaże się 15 listopada, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie. Jednak jutrzejsza światowa premiera może rzucić nieco światła na wszystkie pytania dotyczące Assassin's Creed Shadows. Oczywiście będziemy was informować na bieżąco, a nasza porównywarka pozostaje najlepszym źródłem tanich kodów do gry Assassin's Creed Shadows w przedsprzedaży, gdy tylko będą dostępne.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare