Ubisoft prezentuje Assassin's Creed Shadows

Ubisoft prezentuje Assassin's Creed Shadows

Kilka dni temu Ubisoft zaskoczył nas, ogłaszając zmianę nazwy, która zmieniła się z Assassin's Creed Codename Red w Assassin's Creed Shadows. Deweloper zapowiedział również ujawnienie, które rzuci nieco światła na nową odsłonę popularnej serii. Światowa premiera zwiastunu odbyła się wczoraj i pozostawiła nam spektakularny materiał wideo. Assassin's Creed Shadows przeniesie graczy do Japonii pod koniec okresu Sengoku, kiedy to kraj pogrążony był w okrutnej wojnie domowej. Z kilkoma frakcjami walczącymi o władzę i przyszłością kraju na szali, rola Asasynów będzie decydująca w tej epickiej przygodzie.

 

 

Dwóch bohaterów

Assassin's Creed Shadows będzie śledzić historię Naoe, doświadczonego asasyńskiego shinobi z prowincji Iga, oraz Yasuke, potężnego afrykańskiego samuraja z historycznych legend. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat fabuły, ale Ubisoft potwierdził, że będzie można wcielić się w każdego z nich, wykonując różne misje w miarę postępów w grze. Ponadto ci, którzy pokochali klasyczny styl rozgrywki oparty na skradaniu z Assassin's Creed Mirage, z przyjemnością dowiedzą się, że Assassin's Creed Shadows pozwoli ci walczyć w wybrany przez ciebie sposób. Mechanika skradania będzie jednak znacznie bardziej realistyczna i złożona niż w jakiejkolwiek poprzedniej grze z serii, co z pewnością spodoba się fanom. W grze znajdzie się miejsce na skradanie, ale także na bardziej bezpośrednie podejście do walki, podobnie jak w Assassin's Creed Valhalla.

Jeśli chodzi o dwóch bohaterów, Ubisoft ujawnił również kolejny film, który ujawnia wiele szczegółów na ich temat.

 

 

Każda z postaci będzie miała unikalny styl rozgrywki, przy czym Naoe skupi się na skradaniu i zabójstwach, a Yasuke będzie brutalnym wojownikiem wręcz.

"Naoe doświadczy wyrafinowanej mechaniki infiltracji, wykorzystując światło, hałas, cienie i zmieniające się otoczenie, aby uniknąć wykrycia przez wrogów. Dzięki Yasuke będą w stanie walczyć z większymi grupami wrogów z brutalną precyzją".

Jak na razie Assassin's Creed Shadows wygląda całkiem obiecująco i wydaje się, że ma wszystkie elementy potrzebne, aby stać się jedną z najważniejszych gier z serii, w tym unikalną oprawę, która spodoba się wielu fanom. Teraz trzeba tylko poczekać do 15 listopada, aby zagrać w grę. Tymczasem możecie śledzić najlepsze oferty na Assassin's Creed Shadows dzięki naszej porównywarce, a nawet zamówić grę w przedsprzedaży na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare