K4G BG 4 EN
 
 

Alone in the Dark zostało opóźnione do 2024 roku

Alone in the Dark zostało opóźnione do 2024 roku

Podróż z powrotem do posiadłości Decerto w nowym Alone in the Dark potrwa znacznie dłużej niż się spodziewaliśmy, z powodu niedawnego ogłoszenia od dewelopera Pieces Interactive. Pierwotnie fani survival horroru stworzonego przez Infogrames w 1992 roku mieli cieszyć się nową wersją klasyka 25 października, w sam raz na Halloween. Niestety, wygląda na to, że Alone in the Dark nie zostanie wydane w wyznaczonym terminie z powodu bardzo specyficznych okoliczności i pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Pracowity miesiąc

Powodem takiego opóźnienia jest nic innego jak premiera innych ważnych tytułów, a mianowicie Alan Wake 2 i Marvel's Spider-Man 2.

"Naszym zamiarem jest uniknięcie konkurowania z epicką premierą Alana i uniknięcie olśniewających panoram miast ozdobionych wdzięcznymi huśtawkami Spider-Mana. Naszym celem jest pozostanie tak "Alone in the Dark", jak to tylko możliwe. Aby to uhonorować, mrożący krew w żyłach horror został przełożony na 16 stycznia 2024 roku. To przedłużenie będzie miało podwójny cel: nie tylko pozwoli nam skrupulatnie dopracować wrażenia z gry, ale także da nam możliwość pełnego zanurzenia się w niezwykłych październikowych premierach".

Łatwo zrozumieć, że Pieces Interactive dąży do jak najlepszej daty premiery, aby Alone in the Dark odniosło sukces, nawet jeśli opóźnienie pozostawi fanom mnóstwo wolnego czasu. Przynajmniej dobrze jest wiedzieć, że studio deweloperskie wykorzystuje ten czas na dopracowanie gry i upewnienie się, że zapewni ona wyjątkowe wrażenia.

Studio zostawiło nam nowy zwiastun z Davidem Harbourem w roli detektywa Edwarda Carnby'ego, jednego z bohaterów Alone in the Dark.

 


Jeśli jesteś wieloletnim fanem klasycznego survival horroru i chcesz doświadczyć jego nowoczesnej wersji, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani kod Alone in the Dark na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare