Alone in the Dark powstaje z martwych z nową grą

Alone in the Dark powstaje z martwych z nową grą

To już oficjalne - gra Alone in the Dark doczeka się odświeżonej wersji w wykonaniu THQ Nordic. Podczas swojej cyfrowej prezentacji ogłosili nową grę za pomocą zwiastuna, który można obejrzeć tutaj:

 

 

Oryginalne Alone in the Dark z 1992 roku to przełomowa gra, która zapoczątkowała gatunek wciągających horrorów, wpływając na takie tytuły jak Resident Evil i Silent Hill. Niestety, jej kontynuacje nie dorównały błyskotliwości oryginału, pozostawiając serię w zawieszeniu na lata po wydaniu ostatniej części w 2015 roku. Teraz jednak seria powraca z nową, obiecującą odsłoną.

Gra, która jest tworzona przez należące do THQ Nordic Pieces Interactive, będzie zawierała nową historię, ale będzie zawierała znajome postacie, lokalizacje i motywy. Bazując na zwiastunie, możemy również spodziewać się nowych i przerażających potworów autorstwa projektanta Guya Davisa. Pokręcona historia gry została napisana przez Mikaela Hedberga, scenarzystę SOMA i Amnesia: The Dark Descent. Wreszcie, specjalista od doom jazzu Jason Köhnen zapewni nawiedzoną i pełną napięcia ścieżkę dźwiękową gry.

Według opisu Liz Pieri z bloga PlayStation:

"Akcja naszej gry Alone in the Dark rozgrywa się na gotyckim amerykańskim południu w latach 20. ubiegłego wieku - to sceneria noir z klasycznymi elementami Lovecraftiańskiego horroru. To świat, w którym znajome spotyka się z surrealistycznym. Ponownie odwiedzisz rozbudowaną i przekształconą rezydencję Derceto, miejsce, które pojawiło się w grze z 1992 roku, a także różne inne miejsca związane z Derceto".

Zobaczymy również powrót oryginalnych bohaterów gry, Edwarda Carnby'ego i Emily Hartwood. Gracze będą mogli doświadczyć gry z dowolnej perspektywy, choć nie wiadomo jeszcze, czy będzie można się między nimi przełączać.

Gra nie ma jeszcze daty premiery, ale wygląda na to, że jest już bliska wydania, więc spodziewajmy się wkrótce oficjalnego ogłoszenia daty premiery. Do tego czasu możesz poczekać na klucz Alone in the Dark PC, korzystając z naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare