Eneba COM
 
 

Alone in the Dark to zupełnie nowe doświadczenie

Alone in the Dark to zupełnie nowe doświadczenie

Zapowiedź nowej wersji klasycznego Alone in the Dark została przyjęta przez fanów z radością. Oczywiście nowa gra ma niewiele wspólnego z tytułem wydanym przez Infogrames w 1992 roku pod względem grafiki i ogólnego doświadczenia. THQ Nordic kupiło franczyzę w 2018 roku i teraz będziemy mieli pierwsze spojrzenie na nowy survival horror, który w jakiś sposób wydaje się znacznie bliższy grom Resident Evil, niż oryginalnej grze. Mimo to nowe Alone in the Dark obiecuje wciągające doświadczenie, które pozwoli ci zanurzyć się w świecie pełnym tajemnic, które są poza ludzkim zrozumieniem.

Dwie strony przerażającej historii

Alone in the Dark śledzi losy dwóch różnych postaci, Edwarda Carnby'ego i Emily Hartwood, którzy odkrywają sekrety posiadłości Decerto. Wymagające łamigłówki, przerażające potwory i mnóstwo tajemnic do odkrycia czekają na ciebie za każdym rogiem w przygodzie, która jest hołdem dla klasyki, ale czuje się zupełnie inaczej. Kiedy zagłębisz się w historię oczami Edwarda lub Emily, otrzymasz dwa różne spojrzenia na nową historię, która nie pozostawi obojętnym fanów klasycznej gry. Jeśli chcesz odkryć prawdę o Decerto, musisz przygotować się na kilka niespodzianek.

THQ Nordic opublikowało rozszerzony film z rozgrywki Alone in the Dark, który prezentuje niepokojący scenariusz i nieziemskie stworzenia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w nowej przygodzie.

 

 

Premiera Alone in the Dark zaplanowana jest na 16 stycznia 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteś fanem gier survival horror lub chcesz powrócić do klasyki w nowej odsłonie, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić cdkey Alone In the Dark przed premierą i przygotuj się na eksplorację posiadłości Decerto na początku 2024 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare