Alone in the Dark wkracza w tym tygodniu w centrum uwagi

Alone in the Dark wkracza w tym tygodniu w centrum uwagi

Wielu fanów gatunku survival horror, którzy istnieją już od jakiegoś czasu, prawdopodobnie ma w sercu miejsce dla Alone in the Dark. Oryginalna gra od Infogrames została wydana w 1992 roku i można ją uznać za prekursora gatunku. Ponad 30 lat później THQ tworzy nową Alone in the Dark jako hołd dla oryginału. Gra została zapowiedziana już jakiś czas temu, ale wiemy o niej bardzo niewiele. Na szczęście zmieni się to już w tym tygodniu.niewiele. Na szczęście zmieni się to już w tym tygodniu.

 

 

Reboot prawdziwego klasyka

THQ zapowiedziało prezentację Alone in the Dark, która ujawni wiele szczegółów na temat nadchodzącego rebootu klasycznej serii horrorów. Podczas gdy oficjalny opis gry nie pozostawia wątpliwości co do jej zawartości, nie wiemy jeszcze, jak wierny oryginałowi będzie nowy Alone in the Dark.

"Ten list miłosny do przełomowego oryginału pozwala przeżyć nawiedzającą historię oczami jednego z dwóch bohaterów. Graj jako Edward Carnby lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o Derceto Manor..."

Alone in the Dark to ekscytująca nadprzyrodzona tajemnica, która pozwala zagłębić się w sekrety ukryte w Derceto Manor w podróży przez jego historię. Bardzo interesujące będzie zobaczyć, jak nowa gra podejmie się takiego doświadczenia, aby zmodernizować je bez niszczenia jego istoty. Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzącej prezentacji, odbędzie się ona jutro o godzinie 17:00 PT / 20:00 ET. Premiera gry nie została jeszcze ujawniona, ale być może poznamy ją podczas wydarzenia. W każdym razie, już teraz można złożyć zamówienie przedpremierowe na Alone in the Dark cheap za pomocą naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare