Kinguin advent rest
 
 

Kup Battlefield 3 Armored Kill

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  To rozszerzenie Battlefield 3 z pewnością wyróżni kierowców. Cztery nowe mapy (Bandar Desert, Death Valley, Alborz Mountains i Armored Shield), które przy okazji zawierają największą mapę w historii Battlefield; zostaną dodane do istniejących, w których będą się ścierać pojazdy lądowe i powietrzne. Wśród tych nowych pojazdów znajdą się AC-130, quady, czołgi i mobilna artyleria.

  I na koniec, będzie nowy tryb gry: Tank Superiority. Ten tryb gry będzie konfrontować dwie armie pojazdów opancerzonych, które będą przechwytywać i utrzymać punkt tak długo, jak to możliwe.  Doświadcz wszystkich działań w ramach serii Battlefield z Battlefield 5nową odsłoną, która sprawi, że będziesz żył w II Wojnie Światowej jak nigdy dotąd, ze wspaniałymi możliwościami personalizacji i niezwykłymi ulepszeniami dotyczącymi mechaniki zespołowej, wśród innych nowości.

  Czytaj więcej
  Ta gra to DLC i wymaga pełnej wersji gry. : Battlefield 3
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare