Battlefield 2042

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Battlefield 2042 zawiera wszystkie elementy, które przyczyniły się do tego, że Battlefield stał się jedną z najpopularniejszych serii gier wideo z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Oferuje ogromne bitwy, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, celność i czas reakcji w starciu z wieloma graczami, z realistycznymi scenariuszami, które możesz dowolnie niszczyć, oraz z wyjątkowym podejściem do akcji.  Battlefield 2042 oznacza powrót do kultowych działań wojennych z serii Battlefield. Akcja toczy się w 2042 roku podczas wielkiego konfliktu między USA a Rosją. Ta pierwszoosobowa strzelanka zawiera futurystyczne bronie, gadżety takie jak rozmieszczane wieżyczki i drony oraz pojazdy, z których mogą korzystać gracze. Gra zawiera nowy system "Plus", który pozwala graczom dostosować ich broń na miejscu. Battlefield 2042 zawiera wiele różnych scenariuszy, wszystkie z nich zawierają zniszczalne środowiska i dynamiczną pogodę z efektami takimi jak burze piaskowe i tornada, które będą wpływać na widoczność lub podnosić graczy, na przykład.  Gra zawiera kilka trybów rozgrywki i podwoiła liczbę graczy z poprzednich gier z serii. Conquest i Breakthrough oferują masywne bitwy i wyjątkowe doświadczenie dla maksymalnie 128 graczy na PC i konsolach nowej generacji oraz 64 graczy na Xbox One i PlayStation 4. Jednocześnie ci, którzy chcą cieszyć się nowym typem rozgrywki, odnajdą się w Hazard Zone, nowoczesnym ujęciu multiplayera opartego na drużynie.   

     Conquest oferuje bitwy na całego na ogromnych mapach, które zostały specjalnie do tego zaprojektowane. Akcja podzielona jest na różnego rodzaju "klastry", w których dwie frakcje walczą ze sobą o zdobycie punktów kontrolnych; gdy punkty kontrolne w danym sektorze zostaną zdobyte, dana frakcja przejmie nad nim kontrolę.  W grze Breakthrough powracają dwie drużyny, Atakujący i Obrońcy, na mapach, gdzie jedna drużyna musi próbować przechwycić punkty kontrolne innej drużyny. Drużyna broniąca musi temu zapobiec za wszelką cenę. Rozległe pole bitwy pozwala na więcej taktycznych wyborów w każdym meczu.  Oba tryby będą możliwe do rozegrania na siedmiu różnych mapach, które zabiorą graczy do różnych miejsc na całym świecie, w tym do Korei Południowej, Singapuru, Gujany Francuskiej, Indii, Egiptu i Antarktydy. Na każdej z nich znajdą się inne cele i scenariusze, od kontrolowania ważnego węzła sieciowego lub centrum technologicznego po odzyskiwanie skradzionych zasobów nuklearnych.  Portal Battlefield dodaje jeszcze więcej możliwości do gry dzięki trybom gry tworzonym przez społeczność oraz nieskończonym opcjom dostosowywania broni, ekwipunku, zasad i innych elementów w tym kreatywnym trybie piaskownicy. Odtwórz klasyczne doświadczenia, korzystając z wybranych elementów z gier Battlefield 1942 (Bitwa o Bulge i El Alamein), Battlefield 3 (Granica Kaspijska i Kanały Noshahr) oraz Battlefield: Bad Company 2 (Afrykański port i Valparaiso) lub wykorzystaj nowoczesną zawartość ze świata Battlefield 2042, aby odkryć, stworzyć i udostępnić coś zupełnie nowego.  Battlefield 2042 przebudowuje system klas, dodając w momencie premiery dziesięciu różnych "specjalistów", z nowym wypuszczanym co sezon i czterema sezonami w roku. Będą oni używać różnych gadżetów w walce, aby pełnić określone role i dodawać kolejną warstwę strategicznej złożoności do gry.  Niektóre dobre przykłady to m.in:   

     Kimble "Irish" Graves używa DCS Deployable Cover do ochrony swoich sojuszników, a jego APS-36 Shootdown Sentinel może zdjąć wrogie pociski wybuchowe, zanim zdążą wyrządzić jakąkolwiek krzywdę.   

     Wikus "Casper" Van Daele. Ten południowoafrykański operator specjalizuje się w zwiadzie za pomocą OV-P Recon Drone i jest w stanie wykryć osoby skradające się w pobliżu za pomocą czujnika ruchu.   

     Webster Mackay to zwinny kanadyjski operator specjalizujący się w szturmach, który dzięki swojemu hakowi chwytnemu potrafi przedrzeć się z niespodziewanych pozycji.   

     Maria Falck to niemiecka operatorka, której pistolet S21 Syrette pozwala na leczenie rannych sojuszników i przywracanie ich do pełnego zdrowia z odległości.   

     Pyotr "Boris" Guskovsky to rosyjski inżynier, który potrafi rozstawić SG-36 Sentry Gun i zwiększyć jego wydajność, gdy jest blisko.     Dzięki tym wszystkim funkcjom i jeszcze większej liczbie elementów, Battlefield 2042 jest najlepszą symulacją działań wojennych, jakiej szukasz.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na BF 2042?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj kodu aktywacyjnego, aby pobrać grę z aplikacji EA.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Gold +

  • Pakiet Midnight Ultimate (Legendarny strój "Shadow Stalker", Legendarna skóra broni "Obsidian", Legendarna skóra pojazdu "Onyx")
  • Oficjalny cyfrowy artbook i ekskluzywna cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Pakiet Cross-Gen
  • Base game +
  • Przepustka na rok 1: 4 nowych specjalistów (1 na sezon), 4 przepustki bojowe (1 na sezon) i 3 pakiety epickich skór ("Spalona ziemia", "Burza" i "Zimna krew")

  Komentarze na Battlefield 2042

  m0ЯĐrΕĐ
  m0ЯĐrΕĐ
  1 mar 2022, 14:06na dlcompare.fr
  J'avais beaucoup aimer le jeux lors de la beta. Mais je n'ai pas pu l'acheter. Après tout les retour négatifs du jeux lors de sa sortie, je suis un peu content de ne pas l'avoir acheté
  Gra bardzo mi się podobała podczas bety. Ale nie mogłem go kupić. Po tych wszystkich negatywnych opiniach na temat gry, kiedy została wydana, cieszę się, że jej nie kupiłem.
  Reign
  Reign
  1 sty 2022, 02:17na dlcompare.fr
  Pour le coup, ça a été ma déception de 2021, j'avais eu beaucoup d'espoirs et je pense que ça m'a desservi. Cela dit le jeu est pas non plus mauvais mais en l'état, mieux vaut passer son chemin
  Na razie to moje rozczarowanie 2021 rokiem, miałem spore nadzieje i uważam, że mi to zaszkodziło. Jednak gra też nie jest zła, ale w obecnej formie lepiej sobie darować
  Zweryfikowany komentarz
  DilithaRansara
  DilithaRansara
  28 gru 2021, 15:09na dlcompare.com
  I don't have as many problems with this game as most of the other fan base. But I can agree that this is one of the worst Battlefields ever made. Its impossible to hit anyone outside of 50 meters unless you have a sniper rifle. The weapon bloom is ridiculous and I feel like I could be more accurate than some of these "specialists" The maps are especially bad since they all are wide open and huge. So again with weapons that cant kill outside of 50 meters, this makes for horrible gameplay.
  Nie mam tylu problemów z tą grą, co większość fanów. Ale mogę się zgodzić, że jest to jeden z najgorszych Battlefieldów, jakie kiedykolwiek powstały. Nie da się trafić nikogo spoza 50 metrów, chyba że ma się karabin snajperski. Rozkwit broni jest śmieszny i mam wrażenie, że mógłbym być bardziej dokładny niż niektórzy z tych "specjalistów". Mapy są szczególnie złe, ponieważ wszystkie są szeroko otwarte i ogromne. Więc znowu z broni, które nie mogą zabić poza 50 metrów, to sprawia, że dla strasznej rozgrywki.
  Gollaruk
  Gollaruk
  18 gru 2021, 06:43na dlcompare.fr
  J'ai réussis à essayer Battlefield 2042, je le trouve vraiment très bien comme jeux, je ne comprend pas les évaluations sur steam.
  Udało mi się wypróbować Battlefield 2042, uważam, że to naprawdę dobra gra, nie rozumiem recenzji na steamie.
  Voute
  Voute
  25 lis 2021, 15:39na dlcompare.fr
  J'espère que les patchs seront à la hauteur pour que le jeu ne soit pas désert dès la première année et que l'on puisse passer de très belles années encore sur les battlefield
  Mam nadzieję, że patche staną na wysokości zadania, aby gra nie została opuszczona od pierwszego roku i abyśmy mogli spędzić jeszcze wiele pięknych lat na polach bitew.
  619d732a9551e@asahthefox
  619d732a9551e@asahthefox
  24 lis 2021, 00:08na dlcompare.fr
  Très bon Battlefield, quand même dans l'attente de quelques patchs contre certains bugs, et surtout l'optimisation graphique !
  Bardzo dobry Battlefield, wciąż czeka na kilka łatek przeciwko niektórym błędom, a zwłaszcza optymalizacji grafiki!
  LgElliott
  LgElliott
  20 lis 2021, 19:26na dlcompare.fr
  Le jeu est graphiquement au top, le contenue et au rendez-vous que demander de mieux ?
  Gra jest graficznie na najwyższym poziomie, zawartość jest na miejscu, czego więcej można chcieć?
  Averroid
  Averroid
  19 lis 2021, 21:57na dlcompare.fr
  Graphiquement plutôt bien, map intéressante et nombreuse possibilité. Mais cela reste un simple Battlefield à mes yeux.
  Graficznie całkiem nieźle, ciekawa mapa i wiele możliwości. Jednak w moich oczach pozostaje to zwykły Battlefield.
  TheTORYParty
  TheTORYParty
  19 lis 2021, 19:40na dlcompare.fr
  J'apprécie les innovations au niveau du gameplay pour améliorer l'expérience du joueur, mais cela reste néanmoins assez traditionnel comme Battlefied, rien de très novateur en terme de gamemodes par exemple. Cela dit, le jeu est sympa.
  Doceniam innowacje w rozgrywce, aby zwiększyć doświadczenie gracza, ale to wciąż jest dość tradycyjny jak Battlefied, nic bardzo innowacyjnego w zakresie gamemodes na przykład. Mimo to, gra jest przyjemna.
  Saury_9999
  Saury_9999
  18 lis 2021, 13:54na dlcompare.com
  I heard they haven't fixed the respawn bug in this one. even so it has been reported for a while since BF5 probably
  Słyszałem, że nie naprawili błędu respawnu w tej grze. Mimo to był on zgłaszany już od jakiegoś czasu, prawdopodobnie od BF5.
  Wyświetl więcej komentarzy
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare