Battlefield 2042 (BF 2042)

 • PC
 • PS4
 • PS5
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

Battlefield 2042 zawiera wszystkie elementy, które przyczyniły się do tego, że Battlefield stał się jedną z najpopularniejszych serii gier wideo z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Oferuje ogromne bitwy, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, celność i czas reakcji w starciu z wieloma graczami, z realistycznymi scenariuszami, które możesz dowolnie niszczyć, oraz z wyjątkowym podejściem do akcji.Battlefield 2042 oznacza powrót do kultowych działań wojennych z serii Battlefield. Akcja toczy się w 2042 roku podczas wielkiego konfliktu między USA a Rosją. Ta pierwszoosobowa strzelanka zawiera futurystyczne bronie, gadżety takie jak rozmieszczane wieżyczki i drony oraz pojazdy, z których mogą korzystać gracze. Gra zawiera nowy system "Plus", który pozwala graczom dostosować ich broń na miejscu. Battlefield 2042 zawiera wiele różnych scenariuszy, wszystkie z nich zawierają zniszczalne środowiska i dynamiczną pogodę z efektami takimi jak burze piaskowe i tornada, które będą wpływać na widoczność lub podnosić graczy, na przykład.Gra zawiera kilka trybów rozgrywki i podwoiła liczbę graczy z poprzednich gier z serii. Conquest i Breakthrough oferują masywne bitwy i wyjątkowe doświadczenie dla maksymalnie 128 graczy na PC i konsolach nowej generacji oraz 64 graczy na Xbox One i PlayStation 4. Jednocześnie ci, którzy chcą cieszyć się nowym typem rozgrywki, odnajdą się w Hazard Zone, nowoczesnym ujęciu multiplayera opartego na drużynie. 

 Conquest oferuje bitwy na całego na ogromnych mapach, które zostały specjalnie do tego zaprojektowane. Akcja podzielona jest na różnego rodzaju "klastry", w których dwie frakcje walczą ze sobą o zdobycie punktów kontrolnych; gdy punkty kontrolne w danym sektorze zostaną zdobyte, dana frakcja przejmie nad nim kontrolę.W grze Breakthrough powracają dwie drużyny, Atakujący i Obrońcy, na mapach, gdzie jedna drużyna musi próbować przechwycić punkty kontrolne innej drużyny. Drużyna broniąca musi temu zapobiec za wszelką cenę. Rozległe pole bitwy pozwala na więcej taktycznych wyborów w każdym meczu.Oba tryby będą możliwe do rozegrania na siedmiu różnych mapach, które zabiorą graczy do różnych miejsc na całym świecie, w tym do Korei Południowej, Singapuru, Gujany Francuskiej, Indii, Egiptu i Antarktydy. Na każdej z nich znajdą się inne cele i scenariusze, od kontrolowania ważnego węzła sieciowego lub centrum technologicznego po odzyskiwanie skradzionych zasobów nuklearnych.Portal Battlefield dodaje jeszcze więcej możliwości do gry dzięki trybom gry tworzonym przez społeczność oraz nieskończonym opcjom dostosowywania broni, ekwipunku, zasad i innych elementów w tym kreatywnym trybie piaskownicy. Odtwórz klasyczne doświadczenia, korzystając z wybranych elementów z gier Battlefield 1942 (Bitwa o Bulge i El Alamein), Battlefield 3 (Granica Kaspijska i Kanały Noshahr) oraz Battlefield: Bad Company 2 (Afrykański port i Valparaiso) lub wykorzystaj nowoczesną zawartość ze świata Battlefield 2042, aby odkryć, stworzyć i udostępnić coś zupełnie nowego.Battlefield 2042 przebudowuje system klas, dodając w momencie premiery dziesięciu różnych "specjalistów", z nowym wypuszczanym co sezon i czterema sezonami w roku. Będą oni używać różnych gadżetów w walce, aby pełnić określone role i dodawać kolejną warstwę strategicznej złożoności do gry.Niektóre dobre przykłady to m.in: 

 Kimble "Irish" Graves używa DCS Deployable Cover do ochrony swoich sojuszników, a jego APS-36 Shootdown Sentinel może zdjąć wrogie pociski wybuchowe, zanim zdążą wyrządzić jakąkolwiek krzywdę. 

 Wikus "Casper" Van Daele. Ten południowoafrykański operator specjalizuje się w zwiadzie za pomocą OV-P Recon Drone i jest w stanie wykryć osoby skradające się w pobliżu za pomocą czujnika ruchu. 

 Webster Mackay to zwinny kanadyjski operator specjalizujący się w szturmach, który dzięki swojemu hakowi chwytnemu potrafi przedrzeć się z niespodziewanych pozycji. 

 Maria Falck to niemiecka operatorka, której pistolet S21 Syrette pozwala na leczenie rannych sojuszników i przywracanie ich do pełnego zdrowia z odległości. 

 Pyotr "Boris" Guskovsky to rosyjski inżynier, który potrafi rozstawić SG-36 Sentry Gun i zwiększyć jego wydajność, gdy jest blisko. Dzięki tym wszystkim funkcjom i jeszcze większej liczbie elementów, Battlefield 2042 jest najlepszą symulacją działań wojennych, jakiej szukasz.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla BF 2042

Gold + 

 • Midnight Ultimate Bundle ("Shadow Stalker" Legendary Outfit, "Obsidian" Legendary Weapon Skin, "Onyx" Legendary Vehicle Skin)
 • Official digital artbook & Exclusive digital soundtrack
 • Cross-Gen Bundle
 • Base game +
 • Year 1 Pass: 4 New Specialists (1 per Season), 4 Battle Passes (1 per Season), and 3 Epic Skin Bundles (”Blistered Earth”, ”Tempest”, and ”Cold Blood”)

  Komentarze na Battlefield 2042 (BF 2042)

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  pietrek666
  pietrek666
  12 lis 2021, 18:18
  Nie miałem wielu gier, na które byłem tak podekscytowany, ale ta jest naprawdę podekscytowana, a po zagraniu w betę przez 30 minut była niesamowita!
  m0ЯĐrΕĐ
  m0ЯĐrΕĐ
  1 mar 2022, 14:06na dlcompare.fr
  J'avais beaucoup aimer le jeux lors de la beta. Mais je n'ai pas pu l'acheter. Après tout les retour négatifs du jeux lors de sa sortie, je suis un peu content de ne pas l'avoir acheté
  Gra bardzo mi się podobała podczas bety. Ale nie mogłem go kupić. Po tych wszystkich negatywnych opiniach na temat gry, kiedy została wydana, cieszę się, że jej nie kupiłem.
  Noone
  Noone
  3 lut 2022, 15:43na dlcompare.fr
  Un jeu délaissé bien trop vite du à son état ...
  Gra, która została porzucona zdecydowanie zbyt szybko ze względu na swój stan...
  Francisc546
  Francisc546
  22 sty 2022, 00:50na dlcompare.pt
  The game is fun when I don't encounter any majour issue
  Gra jest przyjemna, gdy nie napotykam żadnych poważnych problemów.
  Reign
  Reign
  1 sty 2022, 02:17na dlcompare.fr
  Pour le coup, ça a été ma déception de 2021, j'avais eu beaucoup d'espoirs et je pense que ça m'a desservi. Cela dit le jeu est pas non plus mauvais mais en l'état, mieux vaut passer son chemin
  Na razie to moje rozczarowanie 2021 rokiem, miałem spore nadzieje i uważam, że mi to zaszkodziło. Jednak gra też nie jest zła, ale w obecnej formie lepiej sobie darować
  Zweryfikowany komentarz
  DilithaRansara
  DilithaRansara
  28 gru 2021, 15:09na dlcompare.com
  I don't have as many problems with this game as most of the other fan base. But I can agree that this is one of the worst Battlefields ever made. Its impossible to hit anyone outside of 50 meters unless you have a sniper rifle. The weapon bloom is ridiculous and I feel like I could be more accurate than some of these "specialists" The maps are especially bad since they all are wide open and huge. So again with weapons that cant kill outside of 50 meters, this makes for horrible gameplay.
  Nie mam tylu problemów z tą grą, co większość fanów. Ale mogę się zgodzić, że jest to jeden z najgorszych Battlefieldów, jakie kiedykolwiek powstały. Nie da się trafić nikogo spoza 50 metrów, chyba że ma się karabin snajperski. Rozkwit broni jest śmieszny i mam wrażenie, że mógłbym być bardziej dokładny niż niektórzy z tych "specjalistów". Mapy są szczególnie złe, ponieważ wszystkie są szeroko otwarte i ogromne. Więc znowu z broni, które nie mogą zabić poza 50 metrów, to sprawia, że dla strasznej rozgrywki.
  pikebou
  pikebou
  24 gru 2021, 10:48na dlcompare.fr
  Le jeux est pas mal en lui même mais il faut attendre de grosse mise a jour pour qu'il soit jouable
  Gra nie jest zła sama w sobie, ale trzeba czekać na dużą aktualizację, aby uczynić ją grywalną
  Gollaruk
  Gollaruk
  18 gru 2021, 06:43na dlcompare.fr
  J'ai réussis à essayer Battlefield 2042, je le trouve vraiment très bien comme jeux, je ne comprend pas les évaluations sur steam.
  Udało mi się wypróbować Battlefield 2042, uważam, że to naprawdę dobra gra, nie rozumiem recenzji na steamie.
  Blaireaux31
  Blaireaux31
  17 gru 2021, 10:25na dlcompare.fr
  Très bien, il sera super quand il aura eu des gros patch^^
  Bardzo dobrze, będzie świetnie, gdy będzie miał duże poprawki^^
  Artorian93
  Artorian93
  2 gru 2021, 01:50na dlcompare.fr
  J'espère qu'ils corrigeront les bugs et on aura un très bon battelfield.
  Mam nadzieję, że naprawią błędy i dostaniemy naprawdę dobry battelfield.
  Wyświetl więcej komentarzy
  Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : BF 2042
  • Kategorie : Akcja , FPS
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : DICE
  • Tryby : Multiplayer
  • Data wydania : 19 lis 2021
  • Wymagania systemowe
   • Minimalne
   • OS : Windows 10 (64-bits)
   • CPU : Core i5 6600K / Ryzen 5 3600
   • RAM : 8 GB
   • GPU : GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 560
   • HDD : 100 GB
   • Zalecane
   • CPU : Core i7 4790 / Ryzen 7 2700X
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce RTX 3060 / Radeon RX 6600 XT
   • HDD : 100 GB SSD
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 16ESRB M
  •   34 Steam Achievements
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

  • Użyj klucza cyfrowego na Origin, aby pobrać Twoja gra.
  • Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Dowiedz się więcej
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare