Kolejne Call of Duty ukaże się jeszcze w tym roku

Kolejne Call of Duty ukaże się jeszcze w tym roku

Gracze są obecnie zanurzeni w Call of Duty: Black Ops - Cold War, Warzone, lub nawet w obu, ponieważ sezon 3 rozpoczął się zaledwie dwa tygodnie temu. Jednak Activision już teraz spogląda w przyszłość serii. Nie ma w tym nic dziwnego, bo seria Call of Duty stała się corocznym wydarzeniem, więc wiosna to zwykle czas, kiedy zaczynamy dostawać informacje o powstającej odsłonie, bo to także czas podsumowań finansowych.

W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka plotek o tej nowej odsłonie o nazwie Call of Duty WWII: Vanguard, która miałaby zostać opracowana przez Sledgehammer Games, twórców gry z 2017roku - Call of Duty WWII. Choć plotki te twierdziły, że gra może zostać przesunięta na 2022 rok, Activision zaprzeczyło temu, potwierdzając, że kolejne Call of Duty rzeczywiście ukaże się w tym roku, a nawet mamy już okno premiery. Daniel Alegre, prezes i dyrektor operacyjny Activision, ogłosił dobre wieści:

Jesteśmy bardzo podekscytowani tegoroczną premierą Call of Duty. Prace nad grą prowadzone są przez Sledgehammer Games, gra wygląda świetnie i jest na dobrej drodze do wydania jesienią.

Jest to doświadczenie zbudowane dla następnej generacji z oszałamiającą oprawą wizualną w kampanii, trybie wieloosobowym i kooperacyjnym, zaprojektowane tak, aby zarówno zintegrować się z istniejącym ekosystemem COD, jak i go wzbogacić. Mamy nadzieję, że wkrótce podzielimy się ze społecznością większą ilością szczegółów".

 

 

Ta wypowiedź powinna uspokoić fanów licencji, których zniechęciły ostatnie plotki na temat kolejnej gry z serii Call of Duty. Plotkowano również, że Call of Duty WWII: Vanguard może rozgrywać się w okolicach 1945 roku, w rzeczywistości, w której wojna się nie zakończyła, lub w 1950 roku, na początku wojny koreańskiej. Informacje te nie zostały ani potwierdzone, ani zdementowane, więc każdy scenariusz jest w tej chwili otwarty.

W każdym razie nie powinno minąć wiele czasu, zanim poznamy prawdę. W międzyczasie na naszej porównywarce wciąż można znaleźć Call of Duty: Black Ops - Cold War w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

92.05zł
CoD WW2
CoD WW2
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare