Gra wieloosobowa The Last of Us nie pojawi się w najbliższym czasie

Gra wieloosobowa The Last of Us nie pojawi się w najbliższym czasie

Niedawna premiera The Last of Us Part I Remake została doceniona przez fanów serii. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę ogromną popularność The Last of Us i fakt, że gra przynosi wiele ulepszeń wizualnych i rozgrywki. Seria ma teraz więcej zwolenników niż kiedykolwiek dzięki serialowi telewizyjnemu, a fani zdecydowanie chcą jej więcej. Naughty Dog ogłosiło już plany wydania pierwszej gry wieloosobowej opartej na serii, co przyciągnęło uwagę wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają, aby dowiedzieć się więcej o projekcie. Nowa gra wieloosobowa The Last of Us rozpoczęła się jako tryb rozgrywki w The Last of Us Part II, ale później stała się samodzielnym projektem.

 

 

Długi i złożony proces deweloperski

Niestety, twórcy remake'u The Last of Us Part I i Uncharted potwierdzili niedawno, że w najbliższym czasie nie zagramy ze znajomymi w żadną nową grę z serii The Last of Us. Studio zrzuciło bombę w oficjalnym oświadczeniu, w którym stara się również naprawić sytuację, ujawniając przyszłą premierę gry dla jednego gracza.

"Wiemy, że wielu z was z niecierpliwością czekało na więcej informacji na temat naszej gry wieloosobowej The Last of Us. Jesteśmy niesamowicie dumni z pracy, jaką do tej pory wykonało nasze studio, ale w miarę rozwoju zdaliśmy sobie sprawę, że najlepszym rozwiązaniem dla gry jest poświęcenie jej więcej czasu. Nasz zespół będzie kontynuował prace nad tym projektem, a także nad innymi grami w fazie rozwoju, w tym nad zupełnie nowym doświadczeniem dla jednego gracza; z niecierpliwością czekamy na udostępnienie wkrótce więcej informacji. Jesteśmy wdzięczni naszej fantastycznej społeczności za wsparcie - dziękujemy za pasję do naszych gier, która wciąż nas napędza".

Wraz z tym ogłoszeniem, pytania dotyczące nowej gry wieloosobowej The Last of Us wciąż piętrzą się ku dyskomfortowi fanów. Zapowiedź gry dla jednego gracza, która nie została jeszcze ujawniona, w niewielkim stopniu uspokaja masy fanów, ponieważ najprawdopodobniej nie będzie miała nic wspólnego z serią.

Fani będą musieli przez jakiś czas zadowolić się najnowszą odsłoną. Na szczęście zapewnia ona świetne wrażenia i możesz znaleźć swój cdkey The Last of Us Part I Remake w najlepszej cenie na naszej porównywarce, aby dołączyć do Joela i Ellie w ich przygodzie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare