Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Exoprimal

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  W wieloosobowej kooperacyjnej strzelance Exoprimal trwa wojna pomiędzy ludźmi i dinozaurami. Załóż swój egzokombinezon i stań do walki z niekończącym się strumieniem dinozaurów w walce o przetrwanie gatunku.  Jest rok 2043. Z jakiegoś tajemniczego powodu w całym mieście pojawiają się portale w czasie, przez które przelewają się hordy dinozaurów. Ludzkość zostanie pożarta, chyba że twoja drużyna zdoła je powstrzymać - na stałe.  Dwie drużyny po pięciu graczy zakładają egzokombinezony i walczą z dinozaurami, ale tylko jedna drużyna przeżyje. Zbierz swoją drużynę i wybierz swoje egzokombinezony. Każdy kombinezon ma unikalną zdolność. Na przykład Roadblock może generować tarczę, która chroni jego kolegów z drużyny.  Jednak nie jeden egzokombinezon może rozwiązać wszystkie problemy. Częścią strategii jest posiadanie odpowiedniej kombinacji kombinacji kombinezonów w odpowiednich sytuacjach. To, co sprawdza się w walce z hordą welociraptorów, może okazać się bezużyteczne w starciu z szalejącym T-Rexem. Jeśli twoja strategia nie działa, możesz w każdej chwili zmienić egzokombinezon na inny.  Walczcie razem w Exoprimal. Nadszedł czas, aby rozstrzygnąć, kto wygra, a kto wyginie.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Exoprimal?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  • Zestaw na dobry początek
  • Kupon na wczesne odblokowanie egzopancerza Vigilant
  • Kupon na wczesne odblokowanie egzopancerza Murasame
  • Kupon na wczesne odblokowanie egzopancerza Nimbus
  • Skórka Paladyn dla egzopancerza Vigilant
  • Skórka Biały strażnik dla egzopancerza Murasame
  • Skórka Kraina Czarów dla egzopancerza Nimbus

  Bonus ograniczony czasowo

  • Survival Pass sezon 1: poziom Premium

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 21 sprzedawców, najniższa cena to 56.81zł w GAMESEAL, a nasi użytkownicy pozostawili 66 komentarzy

  Komentarze na Exoprimal

  Arnold19
  Arnold19
  27 cze 2023, 09:33na dlcompare.com
  This game is just incredible, the gameplay that captivates you,the stunning graphics and just everything about this game is absolutely fun!!
  Ta gra jest po prostu niesamowita, rozgrywka, która urzeka, oszałamiająca grafika i wszystko w tej grze jest absolutnie zabawne!!!
  lyssylyss76
  lyssylyss76
  26 cze 2023, 20:13na dlcompare.es
  Sintiéndolo mucho este tipo de juegos no me gustan, no quita que puedan ser buenos pero para mi son demasiado agresivos.
  Z przykrością muszę stwierdzić, że nie lubię tego typu gier, co nie znaczy, że nie mogą być dobre, ale dla mnie są zbyt agresywne.
  IoSonoVendemmia
  IoSonoVendemmia
  26 cze 2023, 17:59na dlcompare.it
  Finalmente uno shooter puro, di quelli in cui non devi stare molto dietro a una storia. Gioco di squadra e tanti dinosauri enormi da impallinare come se non di fosse un domani. ottimo per rilassare un po i nervi e scaricare la tensione. Ogni tanto ci sta un po' di rilassamento puro e spensierato :D
  Wreszcie czysta strzelanka, w której nie trzeba nadążać za fabułą. Rozgrywka drużynowa i mnóstwo ogromnych dinozaurów, do których można strzelać, jakby nie było jutra. Dobre na rozluźnienie nerwów i rozładowanie napięcia. Od czasu do czasu trzeba trochę czystego, beztroskiego relaksu :D
  Adricted
  Adricted
  26 cze 2023, 15:33na dlcompare.fr
  Une super découverte avec des images incroyables et une esthétique très appréciée ! Le gameplay est aussi super varié et immersif.
  To wielkie odkrycie, z niesamowitą oprawą wizualną i bardzo cenioną estetyką! Rozgrywka jest również bardzo zróżnicowana i wciągająca.
  643ddd1438910@Điegѳ вeℓℓveя
  643ddd1438910@Điegѳ вeℓℓveя
  25 cze 2023, 20:57na dlcompare.es
  Soy un gran fan de ExoPrimal y tengo que decir que el juego es absolutamente increíble. Los gráficos son impresionantes, el mundo futurista es cautivador y la historia es envolvente. El combate es intenso y lleno de acción, con una enorme variedad de armas y habilidades a mi disposición. También me encanta la posibilidad de personalizar a mi personaje. La jugabilidad es fluida y realmente satisfactoria.
  Jestem wielkim fanem ExoPrimal i muszę powiedzieć, że gra jest absolutnie niesamowita. Grafika jest oszałamiająca, futurystyczny świat urzekający, a historia wciągająca. Walka jest intensywna i pełna akcji, z ogromną różnorodnością broni i umiejętności do mojej dyspozycji. Uwielbiam też możliwość personalizacji postaci. Rozgrywka jest płynna i naprawdę satysfakcjonująca.
  alphacentaury
  alphacentaury
  24 cze 2023, 08:07na dlcompare.fr
  Exoprimal est un jeu d'action-aventure qui vous plonge dans un monde préhistorique peuplé de créatures sauvages. Vous incarnez un chasseur qui doit survivre et explorer ce monde hostile, tout en affrontant des dinosaures et d'autres bêtes féroces. Le jeu propose des graphismes époustouflants, une bande-son immersive et un gameplay varié. j'ai hate de tester ce jeu, car il va me faire ressentir des émotions fortes et des sensations de liberté
  Exoprimal to przygodowa gra akcji, która przenosi gracza do prehistorycznego świata zamieszkałego przez dzikie stworzenia. Gracz wciela się w rolę myśliwego, który musi przetrwać i eksplorować ten nieprzyjazny świat, walcząc z dinozaurami i innymi dzikimi bestiami. Gra oferuje oszałamiającą grafikę, wciągającą ścieżkę dźwiękową i zróżnicowaną rozgrywkę. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować tę grę, ponieważ zapewni mi ona dreszczyk emocji i poczucie wolności.
  MrPotetoss
  MrPotetoss
  22 cze 2023, 23:57na dlcompare.com
  As a longtime gamer, I've seen it all and I'm one of those who positively accepts remakes and remastered versions of old games. That said, I've been waiting for a dino crisis remaster for years, but I'm happy with this Exoprimal! ;D Ok, the similarities begin and end with dino shooting, but that's something
  Jako wieloletni gracz widziałem już wszystko i jestem jednym z tych, którzy pozytywnie przyjmują remake'i i zremasterowane wersje starych gier. To powiedziawszy, czekałem na remaster dino crisis od lat, ale jestem zadowolony z tego Exoprimal! ;D Ok, podobieństwa zaczynają się i kończą na strzelaniu do dinozaurów, ale to już coś.
  StockHutzo
  StockHutzo
  22 cze 2023, 23:29na dlcompare.com
  I agree with other fellow players who have left some feedback: the usual shoot shoots anything that moves. flat! We hope that in the coming years someone will follow Zelda's example and start implementing more complex and fun game dynamics.
  Zgadzam się z innymi graczami, którzy zostawili kilka opinii: zwykłe strzelanie strzela do wszystkiego, co się rusza. płasko! Mamy nadzieję, że w nadchodzących latach ktoś pójdzie za przykładem Zeldy i zacznie wdrażać bardziej złożoną i zabawną dynamikę gry.
  Squirrel_Fury
  Squirrel_Fury
  22 cze 2023, 20:07na dlcompare.com
  the game itself seems well done in terms of graphics and very adrenaline. The two-team competing system is very interesting, and then there are the dinosaurs. to try absolutely
  Sama gra wydaje się dobrze wykonana pod względem graficznym i bardzo adrenalinowa. System rywalizacji w dwóch drużynach jest bardzo interesujący, a do tego dochodzą dinozaury. do wypróbowania absolutnie
  LéaMiku
  LéaMiku
  21 cze 2023, 08:42na dlcompare.fr
  Je suis un grande fan d'ExoPrimal et je dois dire que le jeu est absolument incroyable ! Les graphismes sont époustouflants, l'univers futuriste est captivant et l'histoire est immersive. Les combats sont intenses et pleins d'action, avec une grande variété d'armes et de capacités à ma disposition. J'adore aussi la possibilité de personnaliser mon personnage. Le gameplay est fluide et la jouabilité est vraiment satisfaisante.
  Jestem wielkim fanem ExoPrimal i muszę powiedzieć, że gra jest absolutnie niesamowita! Grafika jest oszałamiająca, futurystyczny świat urzekający, a historia wciągająca. Walka jest intensywna i pełna akcji, z ogromną różnorodnością broni i umiejętności do mojej dyspozycji. Uwielbiam też możliwość personalizacji postaci. Rozgrywka jest płynna i naprawdę satysfakcjonująca.
  Wyświetl więcej komentarzy

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare