Capcom podaje szczegóły dotyczące zawartości Exoprimal w momencie premiery

Capcom podaje szczegóły dotyczące zawartości Exoprimal w momencie premiery

Chociaż otwarta beta Exoprimal zgromadziła całkiem sporą liczbę graczy, a doświadczenie było warte poświęconego czasu, to pokazała tylko niewielki ułamek tego, co nowy tytuł Capcomu zaoferuje w momencie premiery. Gracze mogli przetestować tylko kilka misji z trybu Dino Survival, Exoprimal będzie zawierał wiele różnych trybów rozgrywki i opcji, a deweloper niedawno rzucił na nie nieco światła.

 

 

W Exoprimal wcielisz się w rolę Exofightera, który próbuje powstrzymać inwazję dinozaurów. Te starożytne bestie atakują naszą planetę przez portale, które losowo pojawiają się na całym świecie. Na szczęście korporacja Aibius stworzyła sztuczną inteligencję, która jest w stanie przewidzieć, gdzie się pojawią, co daje ludzkości szansę. Jesteś jednym z dzielnych wojowników odpowiedzialnych za walkę z nimi i zamykanie tych portali wraz z innymi Exofighterami, wyposażonymi w najnowocześniejszą broń i zbroję.

Mnóstwo ekscytujących funkcji

Exoprimal to sieciowy, drużynowy FPS, który stawia graczy przeciwko dinozaurom w różnych trybach i będzie zawierał następujące funkcje w momencie premiery oprócz trybu Dino Survival:

 

  • Misje bez bezpośredniej walki między graczami, w których zwycięstwo zależy od jak najszybszego oczyszczenia celów PvE.
  • Przerywniki filmowe i mapa analityczna, na której gracze mogą odkrywać historię Exoprimal oraz tajemnice otaczające Lewiatana i równoległe światy.
  • Misje związane z fabułą w Dino Survival
  • Misje kooperacyjne dla 10 graczy z różnorodnymi celami i jeszcze groźniejszymi dinozaurami
  • Różnorodne mapy, takie jak Tama i Baza wulkaniczna
  • Misje dla 5 graczy, które zmieniają się co tydzień, z globalnymi tabelami liderów dla najszybszego czasu ukończenia
  • Wyposażenie zwane modułami, które pozwalają na głębszą personalizację możliwości egzokombinezonu
  • Skórki egzokombinezonów, skórki broni, kalkomanie, emotki i inne opcje kosmetyczne
  • Medale i nagrody w grze za ukończenie określonych wyzwań, takich jak zablokowanie określonej liczby obrażeń w kombinezonie czołgu.

 

Capcom rozszerzy Exoprimal o aktualizacje po premierze, które dodadzą jeszcze więcej funkcji, w tym warianty egzokombinezonów, zawartość sezonową i współpracę z innymi popularnymi tytułami japońskiej firmy.

Premiera Exoprimal zaplanowana jest na 14 lipca 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Możesz już zamówić klucz cyfrowy Exoprimal w przedsprzedaży w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

95.94zł
Exoprimal
Exoprimal
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare