K4G BG 4 EN
 
 

Exoprimal otrzymuje nowe warianty egzokombinezonu

Exoprimal otrzymuje nowe warianty egzokombinezonu

Po premierze Exoprimal kilka dni temu, tysiące graczy już walczy z hordami dzikich dinozaurów. Sieciowa strzelanka dla wielu graczy firmy Capcom oferuje ekscytujące i wymagające doświadczenie wszystkim, którzy chcą uratować planetę przed inwazją dinozaurów, unicestwiając je za pomocą zaawansowanej technologicznie broni i potężnych egzokombinezonów. Każdy z nich oferuje unikalną kombinację mocy i broni, które najlepiej nadają się do pełnienia określonej roli na polu bitwy, a istnieje wiele możliwych kombinacji dostępnych teraz, gdy tworzysz drużynę w Exoprimal.

 

 

Nadchodzą nowe opcje broni

Liczba egzokombinezonów dostępnych w Exoprimal dramatycznie wzrośnie wraz z wydaniem zawartości po premierze. Capcom zaoferował nam podgląd rodzaju zawartości, która zostanie dodana do gry, w tym nowe tryby gry i różne warianty Exosuitów. Warianty Alpha znacząco zmienią sposób, w jaki grasz, nosząc określony kombinezon, ponieważ zmodyfikują broń, której używasz lub Twoje moce. Możesz teraz sprawdzić wszystkie różne modyfikacje Egzokombinezonu w wariancie Alpha na poniższej liście.

Deadeye: karabin szturmowy zostaje zastąpiony strzelbą z opcją strzału seriami, zamieniając zasięg na ogromną siłę ognia.

Zephyr: zastępuje podwójny miecz rzucanym chakramem, zdolnym rozerwać wrogów na strzępy na średnim dystansie.

Barrage: zupełnie nowa wyrzutnia rakiet wymaga więcej czasu na naładowanie, ale zapewnia potężniejsze eksplozje niż stara wyrzutnia granatów.

Vigilant: półautomatyczny karabin z dużą siłą ognia seryjnego zastępuje w tym wariancie karabin snajperski, a także zwiększa zwinność.

Roadblock: rozkładana tarcza energetyczna i zamontowana na ramieniu strzelba sprawią, że będziesz bardziej wytrzymały i zabójczy niż kiedykolwiek wcześniej.

Murasame: zaufana katana została zastąpiona mroźnym mieczem, który może zamrażać wrogów i wyprowadzać potężne ataki obszarowe.

Krieger: naładowana strzelba z dwoma trybami ognia, która pozwoli Ci odrzucać wrogów do tyłu i pokrywać atakami większy obszar.

Witchdoctor: nowa podwójna wiązka to broń energetyczna, która może jednocześnie leczyć przyjazne cele i zadawać obrażenia wrogom.

Skywavefala: ten wariant pozwala Ci rzucać błyskawice na wrogów, aby ich ogłuszyć.

Nimbus: para podwójnych strzelb drastycznie zwiększa siłę ognia i obszar, który można pokryć każdym strzałem.

 

Wszystkie te egzokombinezony wariantu alfa zostaną dodane do Exoprimal, gdy tylko sezon 1 rozpocznie się 16 sierpnia wraz z pierwszą dużą aktualizacją zawartości gry. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać do nich dostęp, to odwiedzić naszą porównywarkę, aby kupić Exoprimal tanio, jeśli jeszcze nie odkryłeś najnowszej strzelanki Capcom.

84.49zł
Exoprimal
Exoprimal
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare