Exoprimal ujawnia plan działania po premierze na najbliższe sześć miesięcy

Exoprimal ujawnia plan działania po premierze na najbliższe sześć miesięcy

Capcom przygotował się do premiery Exoprimal, prezentując nowe szczegóły dotyczące drużynowej gry akcji online. Exoprimal Showcase umożliwił wczesne spojrzenie na to, co czeka Exofighterów, gdy rozpoczną się rozgrywki wojenne. Cyfrowe wydarzenie zawierało zapowiedź nadchodzących aktualizacji sezonowych, które obejmują nowy tryb, warianty Alpha i Beta Exosuitów, crossovery Monster Hunter i Street Fighter 6 i nie tylko. Deweloper zaprezentował również funkcję "Final Mission Selection" dla głównego trybu, Dino Survival. Opcja ta oferuje wybór pomiędzy starciami gracz kontra gracz (PvP), gracz kontra otoczenie (PvE) i losowymi meczami.

Prezentacja Exoprimal rozpocznie się po 12:35 minutach.

 

 

Po premierze Exoprimal jeszcze w tym tygodniu, tryb Dino Survival będzie zawierał funkcję "Final Mission Selection", która zaoferuje graczom trzy opcje dobierania graczy: PvP, PvE i losowe. W grach PvP dwa rywalizujące oddziały Exofighterów idą łeb w łeb na koniec meczów. Decyduje to o tym, która drużyna wygra i kim zostaną nakarmione raptory. Tymczasem w PvE chodzi przede wszystkim o szybkość. Misje te zazwyczaj nie obejmują bezpośredniego PvP. Zamiast tego drużyna, która jako pierwsza ukończy wszystkie cele, otrzyma pozwolenie na przetrwanie. Opcja losowa zapewnia poszukiwaczom przygód niewielką premię do doświadczenia. Exofighterzy mogą również zmienić swoje ustawienia preferencji i mieszać rzeczy w dowolnym momencie.

Capcom wspiera Exoprimal sezonowymi aktualizacjami zawartości, które wprowadzają nowe funkcje, a dzisiejsza prezentacja dała przedsmak tego, w co fani będą mogli się zagłębić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Każdy sezon będzie dostępny dla graczy za darmo, ale wprowadzi nową przepustkę przetrwania, odpowiednik przepustki bojowej Exoprimal. Będą one dostępne w dwóch wariantach: darmowym i premium.

Sezon 1 rozpocznie się wraz z premierą gry w najbliższy piątek i wprowadzi nowy tryb gry dwa tygodnie później, 28 lipca 2023 roku. Savage Gauntlet to tryb kooperacji, w którym pięcioosobowe zespoły muszą zmierzyć się z misjami PvE w późnej fazie gry, które zmieniają się co tydzień i mogą być odtwarzane w celu uzyskania wyższych rankingów i nagród. Następnie, 17 sierpnia 2023 r., Exoprimal wprowadzi swoją pierwszą dużą aktualizację tytułu, wprowadzając naraz do listy 10 wariantów alfa egzokombinezonów. Te alternatywne projekty mają zupełnie inne uzbrojenie niż ich standardowe odpowiedniki, oferując nowe sposoby grania zarówno w Dino Survival, jak i Savage Gauntlet.

 

 

Sezon 2 rozpocznie się w połowie października 2023 roku i będzie zawierał następną aktualizację tytułu, która zawiera wręcz zaciekłą współpracę ze Street Fighter 6, którą zapowiedziano w zeszłym miesiącu. Gracze mogą również spodziewać się innych dodatków, w tym nowej mapy i misji finałowej, a także większej liczby platform i modułów.

W styczniu 2024 r., w Sezonie 3, arsenał ponownie powiększy się o Egzokombinezony w wersji Beta. Wraz z nowymi, błyszczącymi zestawami pancerzy, aktualizacja przywoła do walki nowego wroga, Neo Triceratopsa. Trwają również prace nad współpracą z serią Monster Hunter, która zostanie uruchomiona w ramach sezonu 3.

Exoprimal ukaże się na całym świecie 14 lipca 2023 roku na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, PlayStation 5, PlayStation 4 i Steam. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych kluczy Exoprimal i dołączyć do swojej drużyny, aby zmierzyć się z dinozaurami i innymi graczami.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

95.94zł
Exoprimal
Exoprimal
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare