Kup cdkey Slime Rancher

 • PC
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Co byś zrobił, gdybyś musiał opuścić Ziemię i rozpocząć dla siebie nową przygodę życiową? Czy byłbyś odkrywcą? Astronautą? Czy po prostu spróbowałbyś stworzyć nowe życie i tak zostać? A może spróbujesz zrobić coś zupełnie nowego i zabawnego? Może zostaniesz Slime Rancherem? Cóż, właśnie to zrobiła młoda dziewczyna o imieniu Beatrix LeBeau, a teraz pokażesz jej, jak dużo radości sprawi jej nowe życie w Slime Rancher! Teraz, kiedy mówimy „śluz”, nie mamy na myśli ziemskiej wersji Szlamu, och nie, śluz w Slime Rancher żyje, dlatego musisz dosłownie je schwytać, a następnie umieścić na ranczo, aby je hodować. Zaufaj nam, będziesz się dobrze bawić. I nie zapominaj, że to jest prawdziwe życie, a zatem dni zmienią się w noc, a noce w dzień. Każdego dnia będziesz przechodzić przez nową rutynę czynności, które pozwolą Ci utrzymać ranczo, zarobić fortunę i zapewnić bezpieczeństwo szlamom, wyżywienie, radość i wiele więcej. Aha, a Ty oczywiście zadbasz też o siebie. Dzięki temu upewnisz się, że wszystko jest ustawione, a następnie rozpocznie się nowa przygoda. Na tym Dalekim, Dalekim Zasięgu są krainy, które nie zostały jeszcze odkryte i możesz je odkrywać. Zobacz, co tam jest, znajdź nowe szlamy, warzywa i więcej, które możesz zabrać ze sobą na ranczo. Więc na co czekasz? Twoje nowe życie jako Slime Rancher czeka!

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Slime Rancher?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Klucz CD do użycia w kliencie GOG GALAXY w celu pobrania gry.

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Opłaty

  (*) Odkryliśmy ten produkt dostępny od 22 sprzedawcy(ów) wspierających 5 system(y) DRM: Steam, GOG Galaxy, XBox Play Anywhere, Xbox Live, Sony PSN na 4 platformie(ach) - PC, PS4, XboxOne, Xbox Series X. Gra oferuje 2 różne wydanie(a). W naszej porównywarce cen, zidentyfikowaliśmy 50 oferta(y) cyfrowa(e). W przypadku oferta(y) kopii fizycznych, znaleźliśmy 3 ceny. Dodatkowo, nasza platforma prezentuje opinie użytkowników, z 1 już udostępnionymi komentarzami.

  Komentarze na Slime Rancher

  Tyler
  Tyler
  3 gru 2017, 22:34na dlcompare.com
  I love slime rancher
  Kocham slime rancher

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare