Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Killing Floor 2

 • PC
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Czasami potrzebujesz tylko gry wideo, która pozwoli Ci zabijać rzeczy bez pytania, bez głębokiej historii i bez niczego, co powstrzyma Cię przed zabiciem. Cóż, Killing Floor 2 na pewno Cię w tym zakresie zadowoli. Żeby było jasne, w Killing Floor 2 jest historia, która ma miejsce miesiąc po oryginalnej grze Killing Floor w której Europę opanowały potwory znane jako Zedy. Potwory zbłądziły i terroryzują świat. Ale nie wszystko stracone, grupy ludzi gromadzą się razem, aby zapewnić, że ich domy nie zostaną utracone na zawsze. Uzbrojeni w broń i sprzęt, mają jeden cel: zniszczyć je wszystkie. Killing Floor 2 dotyczy akcji i krwi i zobaczysz to wszystko, idąc od bitwy do bitwy zabijając, wybuchając, wypatrosząc i całkowicie niszcząc wszystkie Zedy, które się do ciebie zbliżają. Szczegółowość krwi może niektórych zdenerwować, ale coś mówi nam, że to Ci nie przeszkadza. Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy też formujesz drużynę z maksymalnie sześcioma przyjaciółmi w trybie współpracy, Killing Floor 2 zapewnia dużą głębię bohaterom, którzy próbują uratować świat jednym zabiciem na raz. Wybierz tego, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie idź tam i walcz. Ale z czym będziesz walczył? Oczywiście tylko najlepszym sprzętem w uzbrojeniu wojskowym i improwizowanym! Wszystko może być bronią, więc nie bój się improwizować, gdy nadejdzie czas. Z dużą ilością trybów, dużą ilością akcji i dużą ilością krwi, Killing Floor 2 to epicka akcja, której pragnąłeś.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Killing Floor 2?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 21 sprzedawców, najniższa cena to 3.41zł w Kinguin, a nasi użytkownicy pozostawili 3 komentarzy

  Komentarze na Killing Floor 2

  BaihuClaw
  BaihuClaw
  12 lip 2022, 01:10na dlcompare.com
  It consumes a lot of power even at the lowest graphics settings. While the difficulty level is normal, you cannot kill monsters with 3 people. Monsters are hard to distinguish. There is an optimization problem and the colorings are not good at all.
  Zużywa dużo prądu nawet na najniższych ustawieniach graficznych. Choć poziom trudności jest normalny, to nie da się zabić potworów w 3 osoby. Potwory są trudne do rozróżnienia. Jest problem z optymalizacją i kolorystyka w ogóle nie jest dobra.
  Emre
  Emre
  4 kwi 2020, 23:29na dlcompare.com
  Why the hell is the keys are more expensive then store prices?
  Dlaczego do cholery klucze są droższe niż ceny sklepowe?
  Madeliefje
  Madeliefje
  22 kwi 2015, 08:48na dlcompare.com
  It's more expensive here then on Steam...
  Tutaj jest droższa niż na Steamie...

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare