Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun przedsprzedażowy Aliens: Dark Descent przeraża nowym, śmiercionośnym ksenomorfem

Zwiastun przedsprzedażowy Aliens: Dark Descent przeraża nowym, śmiercionośnym ksenomorfem

Focus Entertainment zwiększa zainteresowanie grą Aliens: Dark Descent za pomocą nowego zwiastuna prezentującego rozgrywkę. Oznacza to początek zamówień przedpremierowych na horror oparty na drużynach czasu rzeczywistego, który ukaże się w czerwcu. Obejrzyj zwiastun już teraz:

 

 

Księżyc Łowców

Opracowana przez Tindalos Interactive gra Aliens: Dark Descent zawiera nową, choć niejasną, historię o inwazji obcych w bazie na księżycu Lethe, z planami mrocznej istoty, aby przemycić stworzenia poza świat, prawdopodobnie w celu przekształcenia ich w broń biologiczną. Do akcji wkraczają Kolonialni Marines, wysłani do bazy w celu odzyskania wszystkich ocalałych i zniszczenia obcego zagrożenia na dobre.

To powiedziawszy, Marines mogli odgryźć więcej, niż byli w stanie przeżuć. Podczas gdy gra wygląda jak XCOM, akcja toczy się w czasie rzeczywistym - Obcy nie będą czekać, aż zdecydujesz się na następny ruch i zaatakują cię ze wszystkich stron. Co więcej, Obcy mają pełną gamę typów wrogów, w tym Facehuggera, Wojownika, Pretorianina i ogromną Królową. Jest też nowy, nienazwany Xenomorph, wyprostowany stwór z szerszą głową i zębami podobnymi do ludzkich. Jesteśmy w równym stopniu podekscytowani i zniecierpliwieni, aby dowiedzieć się, do czego dokładnie zdolny jest ten obcy.

Ale to nie wszystko. Musisz także radzić sobie z najemnymi komandosami i renegatami-syntetykami, podobnie jak w Alien: Isolation. Co gorsza, istnieje nowy typ wroga, o którym nie mamy żadnych informacji. Przypomina on cyborga z rurkami i mechanicznymi częściami wystającymi z jego ciała. Kto je stworzył? Dlaczego Obcy ignorują je na rzecz atakowania Marines?

Z niecierpliwością czekamy na odpowiedzi i nie będziemy musieli długo czekać. Aliens: Dark Descent zadebiutuje 20 czerwca na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X. Ci, którzy złożą zamówienie w przedsprzedaży, otrzymają czarny zestaw zbroi i unikalnego kociego towarzysza - hołd dla kota Ripley, Jonesa, z oryginalnego filmu Obcy. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, pobierz klucz Aliens: Dark Descent PS5 z naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare