Instant Gaming EU
 
 

Aliens: Dark Descent uwalnia terror dzięki nowemu zwiastunowi rozgrywki

Aliens: Dark Descent uwalnia terror dzięki nowemu zwiastunowi rozgrywki

Aliens: Dark Descent zbliża się wielkimi krokami, więc wydawca Focus Entertainment i deweloper Tindalos Interactive opublikowali nowy zwiastun, aby zaostrzyć nasz apetyt na ich przerażającą grę strategiczną. Obejrzyj zwiastun gry Aliens: Dark Descent tutaj:

 

 

Nikt nie usłyszy twojego krzyku

Czerpiąc inspirację z filmu akcji Aliens z 1986 roku, Dark Descent stawia cię na czele oddziału kolonialnych marines próbujących zbadać tajemnice planety Lethe. Spodziewaj się wędrówki przez ciasne korytarze i ciemne zaułki przesłonięte mgłą wojny, a w przeciwieństwie do Alien: Isolation, będziesz musiał stawić czoła rojom ksenomorfów, które zaatakują cię, gdy najmniej się tego spodziewasz.

W niedawnym blogu PlayStation, dyrektor gry Tindalos, Romain Clavier, opisuje napiętą atmosferę w ten sposób:

"Naszym celem jest, aby gracze utonęli w napięciu związanym z potencjalną dziką zasadzką podstępnego stada Ksenomorfów. Chcieliśmy jednak uniknąć rojów ksenomorfów w sposób, który stępiłby ich indywidualne znaczenie, więc zdecydowaliśmy się dać wrogom w grze sprytne strategiczne impulsy do planowania manewrów w locie, flankowania oddziałów i szybkiego wycofywania się w celu zebrania większej liczby".

Wszystko to dzieje się w czasie rzeczywistym, ale na szczęście masz szansę zareagować na ciągle zmieniające się pole bitwy. Profesjonalnymi żołnierzami steruje się za pomocą Squad Behavior System, który pozwala im inteligentnie wykonywać rozkazy bez mikrozarządzania. Możesz także spowolnić czas, aby na bieżąco podejmować decyzje taktyczne. Wreszcie, otrzymujesz szeroki arsenał broni, takich jak karabiny, granaty, miotacze ognia i działek maszynowych, aby powstrzymać kosmitów, wadliwie działające androidy i wszystko inne, co Lethe rzuci na ciebie.

Czy to wystarczy, aby przetrwać? Dowiesz się tego, gdy Aliens: Dark Descent pojawi się 20 czerwca na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam. Sprawdź również nasze oferty kluczy Aliens: Dark Descent na PS5 w najlepszych cenach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare