You are here
We also support
 
 
 
 

Znamy datę premiery Yakuza: Like a Dragon

Znamy datę premiery Yakuza: Like a Dragon
23 lip 2020, 16:42

Seria Yakuza przez długi czas była podstawą na PlayStation, zanim stała się dostępna na innych platformach, ale kiedy dotarła do Xboxa i PC, stała się jeszcze bardziej popularna. Przygody Kazumy Kiryu i wszystkich innych postaci związanych z Tojo Clanem zabawiają graczy już od kilku lat, a teraz, gdy nowa odsłona serii skupi się na innej postaci, fani oczekują, że zobaczą, jak to się skończy. W Yakuza: Like a Dragon, opuścisz okolice Tokio i przeniesiesz się do Yokohamy, gdzie nowa postać, Ichiban Kasuga, odkryje, że branie winy za zbrodnię, której nie popełnił, nie przyznało mu przychylności swojego klanu. Zamiast tego, wszyscy o nim zapomnieli, a kiedy konfrontuje się z przywódcą klanu, kończy zastrzelony i porzucony w brudnej uliczce.

 

 

Yakuza: Like a Dragon będzie podążał za przygodami Ichibana Kasugi i próbuje przywyknąć do swojego nowego życia. Podobnie jak jego poprzednicy, gra będzie zawierać wiele minigier, ale będzie duża różnica: zamiast mechaniki walki w czasie rzeczywistym, Yakuza: Like a Dragon będzie zawierał turową walkę RPG, w której będziesz kontrolował zespół składający się nawet z 4 postaci. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to dość ryzykowne posunięcie w serii, w której gracze od wielu lat dostosowują się do określonego stylu gry, ale jest prawdopodobne, że prawdziwi fani Yakuzy nie będą mieli nic przeciwko temu.

Ze wszystkimi jej nowościami i zmianami, Yakuza: Like a Dragon został wydany w styczniu w Japonii, ale gra będzie wkrótce dostępna na zachodnim rynku. Deweloper SEGA właśnie ogłosił, że Yakuza: Like a Dragon będzie dostępna 13 listopada na PC, Xbox One i PlayStation 4.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare