Znamy datę premiery Yakuza: Like a Dragon

Znamy datę premiery Yakuza: Like a Dragon

Seria Yakuza przez długi czas była podstawą na PlayStation, zanim stała się dostępna na innych platformach, ale kiedy dotarła do Xboxa i PC, stała się jeszcze bardziej popularna. Przygody Kazumy Kiryu i wszystkich innych postaci związanych z Tojo Clanem zabawiają graczy już od kilku lat, a teraz, gdy nowa odsłona serii skupi się na innej postaci, fani oczekują, że zobaczą, jak to się skończy. W Yakuza: Like a Dragon, opuścisz okolice Tokio i przeniesiesz się do Yokohamy, gdzie nowa postać, Ichiban Kasuga, odkryje, że branie winy za zbrodnię, której nie popełnił, nie przyznało mu przychylności swojego klanu. Zamiast tego, wszyscy o nim zapomnieli, a kiedy konfrontuje się z przywódcą klanu, kończy zastrzelony i porzucony w brudnej uliczce.

 

 

Yakuza: Like a Dragon będzie podążał za przygodami Ichibana Kasugi i próbuje przywyknąć do swojego nowego życia. Podobnie jak jego poprzednicy, gra będzie zawierać wiele minigier, ale będzie duża różnica: zamiast mechaniki walki w czasie rzeczywistym, Yakuza: Like a Dragon będzie zawierał turową walkę RPG, w której będziesz kontrolował zespół składający się nawet z 4 postaci. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to dość ryzykowne posunięcie w serii, w której gracze od wielu lat dostosowują się do określonego stylu gry, ale jest prawdopodobne, że prawdziwi fani Yakuzy nie będą mieli nic przeciwko temu.

Ze wszystkimi jej nowościami i zmianami, Yakuza: Like a Dragon został wydany w styczniu w Japonii, ale gra będzie wkrótce dostępna na zachodnim rynku. Deweloper SEGA właśnie ogłosił, że Yakuza: Like a Dragon będzie dostępna 13 listopada na PC, Xbox One i PlayStation 4.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare