You are here
We also support
 
 
 
 

Yakuza: Like a Dragon może zostać wydany na Steam

Yakuza: Like a Dragon może zostać wydany na Steam
5 maj 2020, 16:56

 Chociaż siódma część serii Yakuza została wydana w styczniu w Japonii, wielu fanów wciąż czeka na jej wydanie na Zachodzie. Nie ma jeszcze informacji o dacie premiery na PlayStation 4 poza Japonią, ale dość zaskakująco Yakuza: Like a Dragon pojawił się na liście na SteamDB, stronie, która śledzi gry na platformie Valve. Może to oznaczać, że gra pojawi się w tym roku na Steamie, choć byłoby to dość nieoczekiwane, ponieważ wszyscy zakładali, że jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4. Jak można sobie wyobrazić, jak dotąd nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale byłby to świetny dodatek do lista gier Yakuza obecnych na platformie, która zawiera już Yakuza 0, Yakuza Kiwami i Yakuza Kiwami 2.

Yakuza: Like a Dragon nie kontynuuje historii Kazumy Kiryu i opuszcza obszar Tokio, aby skupić się na Yokohamie i Ichibanie Kasudze, członku rodziny Arakawa Tojo Clana, który idzie do więzienia za morderstwo, którego nie popełnił. Patriarcha klanu nakazuje mu to zrobić i chętnie przyjmuje myśl, że jego czyn zostanie rozpoznany później, ale kiedy opuści więzienie osiemnaście lat później, dowiaduje się, że nikt go nie pamięta. Po zmierzeniu się z przywódcą klanu, zostaje zastrzelony i porzucony na śmierć.

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Yakuza: Like a Dragon to wciąż przygoda, która zawiera wiele minigier, ale wprowadzi ogromną zmianę w serii, jeśli chodzi o system walki. Zamiast systemu walki opartego na akcji w czasie rzeczywistym gra oferuje walkę turową z systemem przypominającym klasyczne gry fabularne.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w serii Yakuza czy doświadczonym fanem,  Yakuza: Like a Dragon zaoferuje Ci zupełnie nowe wrażenia, gdy zostanie wydana w tym roku, bez względu na platformę, na której grasz.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare