Yakuza: Like a Dragon pokazuje swoje role w nowym filmie

Yakuza: Like a Dragon pokazuje swoje role w nowym filmie

 Yakuza: Like a Dragon na pewno odmieni franczyzę, nie tylko dlatego, że skoncentruje się na zupełnie nowej postaci, pomijając Kazuma Kiryu, ale także dlatego, że przyjmie zupełnie inne podejście do niektórych aspektów gry. Możesz spojrzeć na to, o czym mówimy, w najnowszym filmie wydanym przez SEGA, który pokazuje niektóre z 20 różnych "prac", które Ichiban Kasuga i jego sojusznicy będą mogli podjąć w grze. To całkiem jasne, że w Yakuza: Like a Dragon walka nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, co było w poprzednich odsłonach serii, a zupełnie nowa turowa mechanika może nie wszystkim przypasować.

Po obejrzeniu filmu, można się zastanawiać, czy naprawdę oglądasz grę Yakuza, czy coś bardziej podobnego do gry Final Fantasy, ale czy Ci się to podoba czy nie, to niezaprzeczalne, że nowemu Yakuza: Like a Dragon udało się przekonać fanów serii, przynajmniej w Japonii, gdzie gra jest dostępna już od dłuższego czasu. To samo może się nie zdarzyć, gdy gra zostanie wydana na Zachodzie 13 listopada 2020 roku.

 

 

Wydaje się, że Yakuza: Like a Dragon może być zbytnio skupiony na głupim aspekcie serii, a poza tymi krzykliwymi ruchami i strojami, w grze znajdzie się więcej niż wystarczająco dużo działań pobocznych i mini-gier. Ostatecznie, ten sposób odzwierciedlania japońskiej kultury nie jest niczym niezwykłym w grach wideo i jest prawdopodobne, że fani Yakuzy nie będą mieli z tym żadnych problemów.

Jak wspomniano powyżej, Yakuza: Like a Dragon będzie dostępny 13 listopada na PC, Xbox One, Xbox Series X i nieco później na PlayStation 4. Ponieważ będzie on dostępny w dniu premiery na konsolę nowej generacji firmy Microsoft, Xbox Series X zostanie wydany tego samego dnia, a może nawet nieco wcześniej.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare