Yakuza: Like a Dragon pokazuje swoje role w nowym filmie

Yakuza: Like a Dragon pokazuje swoje role w nowym filmie
25 sie 2020, 12:41

 Yakuza: Like a Dragon na pewno odmieni franczyzę, nie tylko dlatego, że skoncentruje się na zupełnie nowej postaci, pomijając Kazuma Kiryu, ale także dlatego, że przyjmie zupełnie inne podejście do niektórych aspektów gry. Możesz spojrzeć na to, o czym mówimy, w najnowszym filmie wydanym przez SEGA, który pokazuje niektóre z 20 różnych "prac", które Ichiban Kasuga i jego sojusznicy będą mogli podjąć w grze. To całkiem jasne, że w Yakuza: Like a Dragon walka nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, co było w poprzednich odsłonach serii, a zupełnie nowa turowa mechanika może nie wszystkim przypasować.

Po obejrzeniu filmu, można się zastanawiać, czy naprawdę oglądasz grę Yakuza, czy coś bardziej podobnego do gry Final Fantasy, ale czy Ci się to podoba czy nie, to niezaprzeczalne, że nowemu Yakuza: Like a Dragon udało się przekonać fanów serii, przynajmniej w Japonii, gdzie gra jest dostępna już od dłuższego czasu. To samo może się nie zdarzyć, gdy gra zostanie wydana na Zachodzie 13 listopada 2020 roku.

 

 

Wydaje się, że Yakuza: Like a Dragonmoże być zbytnio skupiony na głupim aspekcie serii, a poza tymi krzykliwymi ruchami i strojami, w grze znajdzie się więcej niż wystarczająco dużo działań pobocznych i mini-gier. Ostatecznie, ten sposób odzwierciedlania japońskiej kultury nie jest niczym niezwykłym w grach wideo i jest prawdopodobne, że fani Yakuzy nie będą mieli z tym żadnych problemów.

Jak wspomniano powyżej, Yakuza: Like a Dragon będzie dostępny 13 listopada na PC, Xbox One, Xbox Series X i nieco później na PlayStation 4. Ponieważ będzie on dostępny w dniu premiery na konsolę nowej generacji firmy Microsoft, Xbox Series X zostanie wydany tego samego dnia, a może nawet nieco wcześniej.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare