Zbadaj królestwo Khorne'a w Total War: Warhammer III

Zbadaj królestwo Khorne'a w Total War: Warhammer III

Seria Total War: Warhammer pozwoliła graczom przemierzyć większość terytoriów Starego Świata, odległe krainy Lustrii i nie tylko. Ale jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko, Total War: Warhammer III udowodni Ci, że się mylisz. Mroźna tundra Kislevu i rozległe terytoria Grand Cathay zaoferują Ci mnóstwo nowych pól bitewnych, na których będziesz mógł przetestować swoje strategie w walce z przerażającymi przeciwnikami w nowej odsłonie serii, ale są tu także siły spoza Królestwa Śmiertelników. Sami Bogowie Chaosu będą odgrywać jeszcze bardziej znaczącą rolę w Total War: Warhammer III, a ich armie będą jednym z najstraszliwszych zagrożeń, z jakimi będziesz musiał się zmierzyć w grze. Creative Assembly pozwala nam zajrzeć do świata Khorne'a, boga Chaosu, który jest bogiem wojny, honoru, odwagi, gniewu, siły i nienawiści.

 

 

Armia Khorne'a składa się z krwiożerczych demonów, których dzikość sprawia, że doskonale radzą sobie w walce wręcz. Krwawy Bóg nienawidzi magii i nie znajdziesz jej śladu wśród jego wojsk, ale to nie przeszkadza im być jednymi z najpotężniejszych przeciwników, z jakimi możesz się zmierzyć w każdych okolicznościach. Napędzane morderczym szałem, inspirowanym przez Khorne'a, Juggernauty, Krwiopijcy, Harpie i Ogary są w stanie samodzielnie przełamać linie każdej innej armii. Ale w królestwie Krwawego Boga istnieją jeszcze większe zagrożenia i wkrótce zadrżysz ze strachu, gdy zobaczysz ich szarżujących na Ciebie przez pole bitwy w Total War: Warhammer III.

W Total War: Warhammer III czeka na Ciebie jeszcze trzech bogów do odkrycia. Armie Nurgle'a, Tzeentcha i Slaanesha dodadzą do gry mnóstwo innych demonów, a każda z nich będzie miała nową mechanikę rozgrywki. Mamy nadzieję, że wkrótce się o nich dowiemy.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare