K4G BG 4 EN
 
 

Zaprezentowano wybuchowy zwiastun rozgrywki Crimson Desert na targach Gamescom

Zaprezentowano wybuchowy zwiastun rozgrywki Crimson Desert na targach Gamescom

Pearl Abyss, twórcy gry Black Desert Online zaprezentowali nową grę Crimson Desert pokazując znaczący postęp w rozwoju gry od jej debiutu w 2020 roku. Film przedstawia historię głównego bohatera, Kliffa, który bada wydarzenia mające miejsce w regionie "Hernand" i wyrusza w podróż eksploracyjną przez rozległy otwarty świat.

Materiał filmowy prezentuje realistyczną i wyjątkową jakość grafiki, podkreślając wciągającą rozgrywkę osadzoną w ogromnym otwartym świecie składającym się z rozległych regionów i miast. Inne atrakcje obejmują interakcje ze środowiskiem i postaciami niezależnymi, walkę w technologii motion capture oraz sekwencje akcji, które oferują realizm i ulepszoną rozgrywkę.

 

 

W zwiastunie pokazano również zróżnicowaną walkę, od walki wręcz i zapasów po pokazanie, w jaki sposób gracze mogą wykorzystywać różne przedmioty (i ich otoczenie) przeciwko wrogom osadzonym w bogatym otwartym świecie Crimson Desert. Od walk z bossami po pojedynki i bitwy z dużymi grupami wrogów, materiał filmowy podkreślał ekscytującą walkę, która stawia przed graczami wyzwanie wyeliminowania wrogów za pomocą różnych mechanik. Mogliśmy również zobaczyć spektakularne skoki spadochronowe, postacie wspinające się na budynki i drzewa, przeskakujące przez wysokie bariery oraz różne mini-gry, takie jak łowienie ryb, siłowanie się na rękę i oswajanie dzikich koni.

Gra Crimson Desert, stworzona na autorskim silniku BlackSpace nowej generacji od firmy Pearl Abyss, to przygodowa gra akcji z otwartym światem. Dzięki wciągającej scenerii i realistycznym postaciom, gra przedstawia historię najemników walczących o przetrwanie na rozległym kontynencie Pywel. Pearl Abyss ma zapewnić wyjątkowe wrażenia z rozgrywki.

Gra wygląda bardzo ambitnie, a fani na całym świecie mają nadzieję, że Pearl Abbys spełni obietnice. Gra cechuje się dynamiką zbliżoną do Dragon's Dogma i Assassin's Creed ale przeniesione na wyższy poziom w wysokooktanowej i wybuchowej rozgrywce.

Kiedy odbędzie się premiera Crimson Desert?

Gra zadebiutowała w 2020 roku z oknem premiery na 2021 rok, ale została opóźniona na czas nieokreślony. Do niedawna gracze myśleli, że Crimsom Desert zostało odłożone na półkę. Nowy zwiastun rozgrywki rozbudził nadzieję wszędzie; wciąż nie ma ostatecznej daty premiery gry, ale eksperci uważają, że nastąpi to w 2024 roku. Wiemy jedynie, że Crimsom Desert ma ukazać się jednocześnie na konsolach i na PC.

Chociaż możemy tylko trwać w napięciu, zawsze możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańsze oferty na Crimson Desert i przygotować się na to, co zapowiada się na jedno z najlepszych doświadczeń z otwartym światem w nadchodzących latach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare