Kinguin advent rest
 
 

Zagraj w Far Cry 5 za darmo w ten weekend

Zagraj w Far Cry 5 za darmo w ten weekend

Ubisoft pomógł ludziom dobrze się bawić, podczas gdy byli zamknięci w domu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Francuska firma rozdała niektóre swoje gry na ograniczony czas i każdy, kto chciał dostać bezpłatną kopię Assassin's Creed 2 i niektóre inne gry, był w stanie to zrobić. Zwykła metoda dostarczania ich odbywa się za pośrednictwem cyfrowej platformy Ubisoft do gier, Uplay, i właśnie to pozwoli graczom wypróbować Far Cry 5 w ciągu najbliższych kilku dni.

Jeśli nie masz konta Uplay, po prostu musisz je założyć lub jeśli masz, po prostu zaloguj się na swoje konto, a będziesz mógł pobrać grę Far Cry 5 i grać w nią przez weekend. Możesz już rozpocząć pobieranie gry, a jutro wieczorem będzie można w nią zagrać za darmo. Masz wystarczająco dużo czasu, aby pobrać Far Cry 5 i zainstalować go przed rozpoczęciem wersji próbnej.

Far Cry 5 to przygodowa gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, która zabierze Cię do fikcyjnego hrabstwa Hope w stanie Montana. Wcielisz się w zastępcę szeryfa debiutanta, który jest częścią grupy zadaniowej, która została wysłana na miejsce, aby aresztować Josepha Seeda, przywódcę wojskowego kultu dnia zagłady, który kontroluje strefę poprzez przemoc i przymus. Kiedy go eskortujesz, przeżywasz atak kultysty i tylko Ty możesz uciec przed schwytaniem. Gdy hrabstwo znajduje się pod kontrolą sekty, będziesz musiał znaleźć ludzi, którzy pomogą Ci walczyć z nimi i uratować towarzyszy.

 

 

Far Cry 5 to przygoda w otwartym świecie z dużą ilością terytorium do eksploracji i misjami do podjęcia, gdy próbujesz położyć kres chaosowi wywołanemu przez kult. Gra oferuje także edytor map oraz tryby współpracy i rywalizacji dla wielu graczy. Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić ją w naszej porównywarce po zakończeniu darmowego weekendu.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

30.13zł
Far Cry 5
Far Cry 5
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Montreal
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 26 marca 2018
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare