Far Cry: Czy wkrótce pojawi się kolejna część?

Far Cry: Czy wkrótce pojawi się kolejna część?
9 cze 2020, 19:55

Po wydaniu swojej pierwszej gry w 2004 roku seria Far Cry rozszerzyła się o cztery inne części i kilka dodatkowych gier. Pierwszy Far Cry został bardzo dobrze przyjęty przez graczy i został uznany za powiew świeżości w gatunku FPS. Stało się tak dzięki scenariuszowi rozgrywki, sielankowej scenerii na wyspie Mikronezji, co w tym czasie było dość rzadkie w tego rodzaju grach. Innym aspektem, który rozsławił serię, jest zachowanie postaci niezależnych, które w tym czasie były bardzo realistyczne.

Najnowsza odsłona głównej serii, Far Cry 5, zabrała graczy do hrabstwa Hope, aby zmierzyć się z fanatykami Projektu Eden's Gate, kierowanego przez Josepha Seeda, który opowiada się za końcem świata. Z drugiej strony Far Cry: New Dawn, który jest spin-offem, zanurzył nas w postapokaliptycznym świecie po wydarzeniach z Far Cry 5 i wprowadził do serii nową mechanikę zorientowaną na RPG.

 


Odkąd Far Cry New: Dawn został wydany w 2019 roku, nadszedł czas, aby zastanowić się nad tytułem z serii, Far Cry 6. Jason Schreier wspomniał już o Far Cry 6 w lutym, kiedy to ujawniono, że Ubisoft wyda pięć gier AAA do marca 2021, z których trzy były już znane, a mianowicie Watch Dogs: Legion, Rainbow Six: QuarantineGods & Monsters. Jason Schreier opublikował wówczas ten tweet:

 


Wiemy już, że czwarty to Assassin's Creed: Valhalla. Gamereactor dodaje więcej paliwa do młyna plotek, mówiąc, że Far Cry 6 może wkrótce zostać ujawniony podczas Ubisoft Forward, które odbędzie się 12 lipca. Ubisoft Forward to wydarzenie organizowane przez Ubisoft jako alternatywa dla E3, w którym będziemy mogli odkryć nowe projekty firmy i dowiedz się więcej o innych wcześniej ogłoszonych. Dostajemy nawet wyraźny szczegół, osadzenie Far Cry 6 byłoby bardzo różne od tego w Far Cry 5 i że byłoby „znacznie bardziej interesujące”.

Oczywiście wszystko to należy wziąć z przymrużeniem oka. Nic nie zostało potwierdzone przez Ubisoft, który na pewno nie zrobi tego przed Ubisoft Forward. Dlatego odpowiedź na pytanie będzie musiała poczekać do 12 lipca.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare