Kinguin advent rest
 
 

Far Cry: Czy wkrótce pojawi się kolejna część?

Far Cry: Czy wkrótce pojawi się kolejna część?

Po wydaniu swojej pierwszej gry w 2004 roku seria Far Cry rozszerzyła się o cztery inne części i kilka dodatkowych gier. Pierwszy Far Cry został bardzo dobrze przyjęty przez graczy i został uznany za powiew świeżości w gatunku FPS. Stało się tak dzięki scenariuszowi rozgrywki, sielankowej scenerii na wyspie Mikronezji, co w tym czasie było dość rzadkie w tego rodzaju grach. Innym aspektem, który rozsławił serię, jest zachowanie postaci niezależnych, które w tym czasie były bardzo realistyczne.

Najnowsza odsłona głównej serii, Far Cry 5, zabrała graczy do hrabstwa Hope, aby zmierzyć się z fanatykami Projektu Eden's Gate, kierowanego przez Josepha Seeda, który opowiada się za końcem świata. Z drugiej strony Far Cry: New Dawn, który jest spin-offem, zanurzył nas w postapokaliptycznym świecie po wydarzeniach z Far Cry 5 i wprowadził do serii nową mechanikę zorientowaną na RPG.

 


Odkąd Far Cry New: Dawn został wydany w 2019 roku, nadszedł czas, aby zastanowić się nad tytułem z serii, Far Cry 6. Jason Schreier wspomniał już o Far Cry 6 w lutym, kiedy to ujawniono, że Ubisoft wyda pięć gier AAA do marca 2021, z których trzy były już znane, a mianowicie Watch Dogs: Legion, Rainbow Six: QuarantineGods & Monsters. Jason Schreier opublikował wówczas ten tweet:

 


Wiemy już, że czwarty to Assassin's Creed: Valhalla. Gamereactor dodaje więcej paliwa do młyna plotek, mówiąc, że Far Cry 6 może wkrótce zostać ujawniony podczas Ubisoft Forward, które odbędzie się 12 lipca. Ubisoft Forward to wydarzenie organizowane przez Ubisoft jako alternatywa dla E3, w którym będziemy mogli odkryć nowe projekty firmy i dowiedz się więcej o innych wcześniej ogłoszonych. Dostajemy nawet wyraźny szczegół, osadzenie Far Cry 6 byłoby bardzo różne od tego w Far Cry 5 i że byłoby „znacznie bardziej interesujące”.

Oczywiście wszystko to należy wziąć z przymrużeniem oka. Nic nie zostało potwierdzone przez Ubisoft, który na pewno nie zrobi tego przed Ubisoft Forward. Dlatego odpowiedź na pytanie będzie musiała poczekać do 12 lipca.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

30.16zł
Far Cry 5
Far Cry 5
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare