Wszystko, co musisz wiedzieć o Lethal Company - The Hopping Update

Wszystko, co musisz wiedzieć o Lethal Company - The Hopping Update

Lethal Company wciąż pozostaje najbardziej przyciągającą uwagę grą kooperacyjną typu horror od czasu jej premiery. Stworzona przez Zeekerss gra Lethal Company zdobyła znaczną popularność dzięki innowacyjnej rozgrywce, łączącej elementy horroru i humoru. Gra zdobyła uznanie krytyków w sklepie internetowym Steam, trafiając na szczyt listy bestsellerów platformy i osiągając 100 000 jednoczesnych graczy w listopadzie 2023 roku. Jej popularność została przypisana mediom społecznościowym i porównana do podobnych gier grozy, takich jak Phasmophobia czy Content Warning.

Od czasu wydania łatki v47 9 stycznia 2024 r. Zeekerss nie miał zbyt wielu wiadomości, z wyjątkiem ogłoszenia, że najnowsza aktualizacja, v50, jest testowana i znajduje się obecnie w publicznej wersji beta. Po długim okresie Zeekerss w końcu zaprezentował najnowszą aktualizację dla Lethal Company, v50, zatytułowaną The Hopping Update:

"Cześć, minęło sporo czasu, ale w końcu mam dla was kolejną zabójczą aktualizację! Mam nadzieję, że wybaczycie mi sugestię w poprzednim poście, że śmiertelne aktualizacje będą nieco regularne i przewidywalne - to było trochę naiwne z mojej strony. Przepraszam, po prostu nie pracuję tak, jakbym miał limit, bo to byłaby ironia." - Zeekerss, powiedział w swoim poście na Steam.

 

 

Nowa zawartość

Najnowsza aktualizacja gry zawiera:

 • Nowy leśny księżyc, Adamance.
 • Przerobiony wygląd zewnętrzny Dine's.
 • Dwie nowe jednostki zewnętrzne i jedną nową jednostkę wewnętrzną.
 • Dodanie jajek wielkanocnych do rzucania.
 • Dwa nowe kombinezony w obrotowym sklepie oraz kula dyskotekowa.
 • Zwiększona prędkość podczas zjeżdżania ze stoków.
 • Wprowadzenie nowego zagrożenia/pułapki w pomieszczeniach.
 • I wiele innych zmian, o których można przeczytać tutaj.

Nowe księżyce

Najpierw porozmawiajmy o nowym księżycu, 20-Adamance. Adamance to darmowy księżyc dodany w wersji 50. Jest to jeden z trzech księżyców pośrednich, obok Offense i March. Pomimo oceny ryzyka "B", jest on znacznie bardziej niebezpieczny niż Eksperyment.

Adamance charakteryzuje się leśnym krajobrazem, podobnym do tego ze Ślubu i Marszu, z wieloma czerwonolistnymi drzewami na całej powierzchni. Jednak kluczową różnicą w stosunku do innych księżyców leśnych jest bardzo stromy teren, po którym należy poruszać się ostrożnie.

Księżyc ten miał bardzo wysoki współczynnik złomu w publicznej wersji beta, sięgający 1200, ale szybko został on obniżony. Chociaż współczynnik złomu na Adamance został dostosowany, pozostaje względnie stabilny, co czyni go nową opcją dla doświadczonych graczy, aby zwiększyć swoje kwoty.

Adamance nie jest jedynym księżycem dodanym w tej aktualizacji, zdradzę wam sekret: w rzeczywistości są jeszcze dwa księżyce. Jednak lokalizacja tych księżyców jest początkowo ukryta przed pracownikami, ponieważ nie są one wymienione w terminalu. Ich lokalizację należy najpierw rozszyfrować za pomocą plików dziennika w grze.

Nowe jednostki

 • Stary Ptak: Te humanoidalne, mechopodobne istoty często pojawiają się na dwóch ukrytych księżycach. Wyglądają jak wysokie, chodzące roboty z dużym reflektorem na głowie. Pierwotnie zbudowane jako broń wojenna, są uzbrojone w broń dystansową. Ich zdolność do latania i różne zdolności ofensywne sprawiają, że Stary Ptak jest niebezpiecznym zagrożeniem dla pracowników, gdy jest aktywny.

 • Butler: Te humanoidalne istoty często przemierzają korytarze różnych lokalizacji. Choć początkowo wydają się nieszkodliwe, ich prawdziwa natura ujawnia się, gdy pracownik zostaje sam w ich pobliżu.

 • Tulipanowy wąż: Są to byty dzienne i nie wyrządzą bezpośredniej krzywdy pracownikom, ale mogą ich złapać i wzlecieć w niebo na około 10 sekund przed zatrzymaniem, co może spowodować obrażenia od upadku. Gdy pracownik zostanie złapany przez Tulipanowego Węża, może kontrolować lot tak, jakby używał plecaka odrzutowego.

Zeekerss powiedział również, że w następnej aktualizacji chce dodać więcej stworzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, i prawdopodobnie przez jakiś czas skupi się nieco mniej na zawartości końcowej gry.

Lethal Company v50 - The Hopping Update jest już dostępne na Steam i otrzymało przytłaczająco pozytywne opinie od graczy. Gra jest idealna dla miłośników horrorów lub tych, którzy szukają świetnych wrażeń z przyjaciółmi. Jak zawsze, nasza porównywarka cen to najlepszy sposób na zakup klucza Lethal Company w najlepszej cenie.

 • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
 • Edytor : Zeekerss
 • Deweloper : Zeekerss
 • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
 • Data wydania : 23 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare