Instant Gaming EU
 
 

Lethal Company umacnia swoją pozycję na szczycie gatunku horrorów

Lethal Company umacnia swoją pozycję na szczycie gatunku horrorów

Jeśli chodzi o horrory, Lethal Company jest jedną z sensacji 2023 roku. Pomimo wydania w październiku ubiegłego roku, kooperacyjny horror online od Zeekers osiągnął świetne wyniki i znajduje się na szczycie wraz z Baldur's Gate III i innymi podobnymi hitami. Podążając za schematem podobnym do innych tytułów, gra zbudowała sobie reputację z pomocą mediów społecznościowych. Liczba widzów Lethal Company na Twitchu jest niesamowita, a to przełożyło się na szczytową liczbę prawie 240 000 graczy na Steamie, co uplasowało grę wśród najpopularniejszych na platformie Valve.

Sukces Lethal Company nie wydaje się być efemeryczny. Gra zapewnia ekscytujące doświadczenie w trybie wieloosobowym, w którym eksplorujesz opuszczone księżyce, aby zbierać złom, który można sprzedać Firmie. Jest to zajęcie wysokiego ryzyka, ponieważ te uprzemysłowione księżyce są często zamieszkane przez niebezpieczne stworzenia, a w badanych obiektach znajdują się śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia i pułapki. Łatwo jest zginąć, jeśli nie jest się ostrożnym, ale ci, którzy grają w Lethal Company, uważają to za bardzo atrakcyjne.

 

 

Kluczem do sukcesu gry jest interakcja między graczami. Musisz współpracować ze swoimi kolegami z załogi, aby odzyskać wystarczającą ilość złomu, aby wypełnić limit dla Firmy i masz na to ograniczony czas. Każda napotkana przeszkoda może być niemożliwa do pokonania w pojedynkę, a konsekwencje porażki są nawet gorsze niż śmierć na opuszczonej planecie z dala od domu. Głęboki poziom immersji i ciągłe poczucie zagrożenia, które gra oferuje graczom, sprawiają, że jest to idealne wprowadzenie do gatunku.

Lethal Company zawiera elementy, które można znaleźć w klasycznych horrorach bez zbytniej dosadności i zaawansowanej grafiki. Oferuje idealny scenariusz do interakcji z innymi graczami pod wpływem stresu, co generuje ekscytujące, a czasem wybuchowe doświadczenie, które dość szybko cię wciągnie.

Świetlana przyszłość przed nami

Kilka miesięcy po premierze Lethal Company nadal jest godnym polecenia doświadczeniem dla tych, którzy kochają horrory lub chcą po raz pierwszy zagłębić się w ten gatunek. Oczywiście 2023 przyniosło nam również inne imponujące horrory, takie jak Alan Wake 2, ale jeśli szukasz głębszego poziomu interakcji z innymi graczami, Lethal Company jest idealnym wyborem. Jak zwykle, pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Steam Lethal Company w dowolnym momencie.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Zeekerss
  • Deweloper : Zeekerss
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 23 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare