Instant Gaming EU
 
 

Wszystkie planety zostaną ręcznie stworzone w Star Wars Outlaws

Wszystkie planety zostaną ręcznie stworzone w Star Wars Outlaws

Ogromne przygody z otwartym światem wydają się być obecnie trendem w świecie gier wideo. Po tym, jak Bethesda ujawniła, że Starfield będzie zawierał tysiąc planet, a wiele z nich będzie zawierało proceduralnie generowaną zawartość, Ubisoft przyjmuje teraz odwrotne podejście do swojej nadchodzącej przygody w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Star Wars Outlaws zostało bardzo ciepło przyjęte przez fanów serii, ponieważ otwiera zupełnie nowe spojrzenie na uniwersum stworzone przez George'a Lucasa. Zupełnie nowa historia z nowym bohaterem brzmi całkiem nieźle w serii, która przez wiele lat była kontrolowana wyłącznie przez Electronic Arts. Teraz przyszła kolej na twórców Assassin's Creed Mirage, którzy udowodnili, że również potrafią tworzyć świetne gry Star Wars.

Inne podejście

Star Wars Outlaws zostało zaprezentowane bardzo niedawno za pomocą wideo, ale teraz Ubisoft zaczął udostępniać więcej szczegółów na temat gry. W niedawnym wywiadzie dyrektor kreatywny Julian Gerighty mówił o rozmiarach gry, które okazały się większe niż ktokolwiek się spodziewał.

"To prymitywna analogia, ale rozmiar jednej planety może odpowiadać dwóm strefom w Assassin's Creed: Odyssey. To mogą być dwie lub trzy strefy. Ale to nie jest takie epickie podejście żeby "odtworzyć całą Anglię".

Gracze z doświadczeniem w serii Assassin's Creed powinni wiedzieć, że rozmiar zależy od tego, o jakich strefach mówi, ale ogólnie planety w Star Wars Outlaws będą naprawdę duże. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Ubisoft zdecydował się porzucić wszelkie formy proceduralnie generowanej zawartości, aby je stworzyć i będą one całkowicie ręcznie tworzone. Jest to dość imponujące i gwarantuje pełną kontrolę nad rodzajem doświadczenia, które wszyscy gracze napotkają w grze, ale nie byłoby sprawiedliwe porównywanie go do Starfield, ponieważ wiemy już, że gra Bethesdy będzie zawierała absurdalną liczbę planet do zbadania.

 

 

Takie podejście sprawia, że Star Wars Outlaws jest jeszcze bardziej interesujące dla ogromnego legionu fanów, którzy czekają, aby dowiedzieć się, czy Ubisoft zamierza dać EA szansę na wygraną w serii Star Wars. Sukces Star Wars Outlaws z pewnością zadecyduje o tym, czy w przyszłości pojawi się więcej gier Star Wars od francuskiej firmy.

W każdym razie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć, jak wszystko się potoczy. Możesz być pewien, że znajdziesz najlepsze ceny, aby kupić Star Wars Outlaws tanio z naszą porównywarką przed premierą, kiedykolwiek to nastąpi.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare